Anasayfa » Moda

İğne Oyaları

7 Ocak 2013 Bu Haber 18.908 kez okundu 1 Yorum

İğne Oyaları
Bilindiği üzere iğne oyası emek isteyen ve aynı zaman el becerisi gerektiren bir hobidir. Özellikle genç kızların bu hobiye ilgileri oldukça fazladır. İğne oyası ile birçok örgü yapılabilir. Bunlara birkaç tane örnek saymak gerekirse başörtü kenarları, tülbent kenarları ve namaz örtülerini sayabiliriz. İğne oyası ile çeşitli takılar yapıldığı da görülmektedir. Takı yapımı zor olmasına karşılık bazı bayanların ilgi alanına girmektedir ve bu işten oldukça hoşnut bir durumda oldukları da gözlenmektedir. İğne oyası tamamen bayanların kendi isteğine kalmış bir hobidir. Bayanların hayal gücüne dayanan iğne oyası modellerinin aynı zamanda hazır şekilde de birçok örneği bulunmaktadır. Bizlerde yazımızda bu örneklerden sizlere en güzellerini sunarak yardımcı olmaya çalışacağız.

Sizin için özellikle seçtiğimiz bu örnekler içerisinde birçok değişik iğne yazması modeline ulaşabilirsiniz. Oldukça zor bir iş olan iğne yazması örneklerini sitemizdeki resimlerden inceleyerek daha kolay ve basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Bayanların vazgeçemediği bir hobi olan iğne oyaları, teknolojinin de gelişmesi sebebiyle artık internet üzerinden araştırılmaktadır ve bu sayede artık birçok modele oturduğumuz yerden kolaylıkla ulaşılabilmekteyiz. Bu da bayanları cezp etmekte ve birbirinden güzel modeller web sayfalarında yer almaktadır.

Daha fazla iğne oyası örneği için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz; iğne oyası

İğne Oyaları Modelleri

Aranan Kelimeler: iğne oyaları, kadinlar sitesi net kategori igne oyasi modelleri, iğneoyaları, rize iğne oyaları, ine oyaları, nallıhan iğne oyaları, şifon iğne oyası, yhs-fh_lsonsw, yöresel iğne oyaları, şifon iğne oyaları örnekleri

Benzer Haberler

  1. Twist 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
  2. Mutfak Dolapları Modelleri 2012
  3. Dalgalı Saç Modelleri
  4. Çanta Modelleri

One Comment »

  • iğne oyası demiş ki:

    İğne oyasını çok seviyorum ama yapmak çok zor ve zaman alıcı bence.

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Kadinonline.net Tüm Hakları Saklıdır.
sitemap
/