Anasayfa » Güzellik, Yüz Güzelliği

Kaşların & Kirpiklerin gürleşmesi için ne yapmalı

14 Mayıs 2012 Bu Haber 8.696 kez okundu Yorum Yok

Kaşların & Kirpiklerin gürleşmesi için ne yapmalı
Kadınların arzusudur, uzun ve gür kaşlara sahip olmak. Kuaför hatasından ya da doğuştan seyrek olan kaşları gürleştirmek için bitkilerin mucizesinden yararlanmalıyız.

Kirpikleri uzatmanın yolları
Malzemeler: 1 bardak su, 1 çay kaşığı Hint yağı, 1 yemek kaşığı kakao.
Yapılışı: Önce bir bardak suyu kaynatın. Üstüne diğer malzemeleri katın. Kabı sıcak su dolu başka kabın içerisine yerleştirin ve merhem kıvamına gelinceye dek ısıtın. Yapmış olduğunuz bu karışımı 15 gün boyunca gözünüze kaçırmadan kirpiklerinize sürün. Sürme işlemi kökten uca doğru olmalıdır.

Kirpikleri gürleştirmek için
Malzemeler: Hint yağı ve badem yağıdır.
Yapılışı: eşit ölçüde olmak kaydıyla Hint yağı ve badem yağını karıştırın. 15 gün boyunca yatmadan önce gözlerinize kaçırmadan kirpiklerinize uygulayın, etkisini göreceksiniz.

Kaşları gürleştirmek için
Malzemeler: Bir yemek kaşığı vazelin, bir tatlı kaşığı badem yağı, üç adet ceviz içi, üç adet fındık içi, bir tatlı kaşığı lanolin.
Yapılışı: Malzemeleri kısık ateşte eritin. Daha sonra süzerek cam şişeye koyun ve donmasını bekleyin. Gün aşırı olmak kaydıyla kaşlarınıza sürün. Gürleştiğini göreceksiniz.

Kaşların & Kirpiklerin gürleşmesi için ne yapmalı

Kaşların & Kirpiklerin gürleşmesi için ne yapmalı

Aranan Kelimeler: kaşları gürleştirmek için vazelin, kirpiklerin gürlesmesi icin, kaş ve kirpik gürleşmesi için, kaşların gürleşmesi için ne yapılır, kaslarin siklasmasi icin, kirpiklerin sıklaşması için ne yapmalı, kas gürlesmesi, kirpiklerin gurlesmesi icin ne yapmali, yhs-ddc_bd, kaş gürleşmesi için

Benzer Haberler

  1. Yağlı Saçlar İçin Şampuan Tarifi
  2. Evde saç bakımı
  3. Cilt Kırışıklıkları İçin Bitkisel Çözüm
  4. Siyah Noktalardan Kurtulmak
  5. Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İçin Öneriler

Etiketler: , ,

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Kadinonline.net Tüm Hakları Saklıdır.
sitemap
/