advertorial

En Uygun Fiyatlı Toptan Çerçeve Modellerini Hemen Keşfedin!

En Uygun Fiyatlı Toptan Çerçeve Modellerini Hemen Keşfedin!

 

Fotoğraflar, hatırlamaktan keyif aldığımız anların en özel ve en güzel kanıtlarıdır. Fotoğrafları ise kimi zaman albümlerde kimi zamansa çerçevelerle bir masa üzerinde, duvarlarımızda görmek isteriz. Ofiste masamızın üzerinde sevdiklerimizin ya da bize ait en güzel anların bir fotoğrafı…

 

Evimizin duvarlarında birbirinden özel zamanların, en güzel fotoğraflarını görmek içimizi ısıtırken, evimizdeki atmosferi de değiştirir ve farklı bir hava estirir. Bu sebeple fotoğraflarımızı koyduğumuz çerçevelere de dikkat ederiz. Alelade bir çerçeve seçmek yerine tarz, fotoğraflarınızla uyumlu farklı çerçeveler tercih etmek isteriz. Tam da bu noktada devreye Teknofinal giriyor ve farklı alanlarda kullanıma uygun, birbirinden güzel toptan çerçeve modelleri ile sizlere özel seçenekler sunuyor.

 

Çerçeve Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Çerçeveler resimleri hem muhafaza eden hem de onları sergileyen, sürekli görünürlüğünü sağlayan eşyalardır. Bu sebeple çerçeveleteceğiniz fotoğrafı tercih ederken nasıl dikkat ve beğeni ile hareket ediyorsanız, o fotoğrafları sunduğunuz çerçeve modellerini seçerken de aynı titizliği göstermelisiniz.

Zevkli çerçeve tasarımları, her zaman daha tarz, daha sıcak sunumları karşılarken, çerçeve modelleri, kullanılan malzeme, fotoğrafın ebatı, çerçevenin nerede kullanılacağı gibi bazı unsurlara da dikkat etmeniz gerekir.

 

Örneğin ahşap malzemeden üretilmiş çerçeve modellerini tercih edebileceğiniz gibi, kullanım sırasında daha güvenli olan sert plastikten üretilen çerçeve modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu çerçevelerde plastik kullanımı, kırılma ihtimalini ortadan kaldırdığı gibi daha kullanışlı olması sebebiyle de oldukça sık tercih edilmesini sağlıyor.

 

Hem masada hem duvarda kullanıma uygun çerçeve modellerini bulabileceğiniz Teknofinal, fotoğraflarınızla donatacağınız masalarınız ve duvarlarınız için en güzel ve birbirinden farklı çerçeve modelleri ile sizleri bekliyor. Bulunduğunuz ortamı, sevdikleriniz ve onlarla geçirdiğiniz mutlu anların fotoğraflarıyla donatarak, o güzellikleri her zaman göz önünde bulunduracağınız sayısız çerçeve modelleri ile Teknofinal sizleri bekliyor.

 

En Güzel Fotoğraf Çerçevesi Modelleri İçin Teknofinal’i Ziyaret Edin

Fotoğraf çerçeveleri, sevdiklerimizin fotoğraflarını ve kendimize ait en güzel fotoğrafları koyabileceğimiz, duvarları ya da masalarımızı bu güzelliklerle süsleyebileceğimiz en ideal eşyalardır. Hemen herkesin duvarlarında, masa ya da raflarında bir tane de olsa, hoş bir fotoğrafla birleşmiş çerçeveler yer almaktadır. Çok fazla tercih edilen bu eşyalar için bulabileceğiniz en güzel çerçeveler ise Teknofinal’de yer alıyor.

 

Teknofinal, klasik ya da farklı çerçeve modelleri ile sizlere sayısız fotoğraf çerçevesi sunuyor. Farklı şekillerde farklı kullanım alanlarına sahip çerçeve modellerini, bulabileceğiniz en güzel fotoğraf çerçevesi olarak sizlerle buluşturuluyor.

 

Duvarlarınızda kullanabileceğiniz, Sök tak kare çerçeveler, masa üzerinde kullanıma uygun olan Puzzle masaüstü magnet çerçeveler, Bambu ipli ahşap duvar çerçevesi, Dönen küp çerçeveler, silindir modeliyle dikkat çeken Silindir çerçeve seçenekleri gibi hem masa üzerinde hem duvarlarınızda kullanabileceğiniz sayısız çerçeve modeli ile bulunduğunuz ortamı özel fotoğraflarınızla donatabilirsiniz.

 

Hediyelik ürün kategorisinde de oldukça fazla tercih edilen fotoğraf çerçeveleri her zevke uygun içerikler sunmaktadır. Örneğin, birden fazla fotoğrafı sergileyebileceğiniz ve masaüstü kullanıma uygun Dönme dolap çerçeve modeli, oldukça fazla tercih edilen bir hediyelik üründür. Mika yüzeye sahip bu model 12 adet fotoğraf kullanımına uygundur. Demonte olarak teslim edilen bu ürün, manuel olarak dönmektedir.

 

Dönen yuvarlak değirmen çerçeve modeli ise altı fotoğraflık alanı, farklı tasarımı ile sevdiklerinize ait fotoğrafları duvarlarınızda sergilemek için tarz bir çerçeve modeli olarak sizlere sunuluyor. Yapışan tak sök fotoğraf çerçeve modelleri de yine müşterilerinize sunabileceğiniz, duvarda kullanıma uygun çerçeve modellerinden biridir. Bu modeli sök tak özelliği ile duvarlarınızda hasar bırakmadan kullanabilirsiniz. Modelin yapışkan özelliği sayesinde, duvarı delerek zedeleme durumunu ortadan kaldırarak, evinizde deformeyi de engellemiş olursunuz.

 

Masaüstü kullanıma uygun, gümüş rengi ve müzik eşliğinde dönen tasarımı ile Müzikli dönen hareketli fotoğraf çerçevesi, oldukça nostaljik ve farklı bir tasarımdır. Ayak kısmı ise takılarınızı koyabileceğiniz bir tasarım içermektedir. Bu model başucu romantik fotoğraflar ve hediye olarak tercihe uygun bir modeldir.

 

İsterseniz müşterilerinize isterseniz sevdiklerinize zevkle sunabileceğiniz, sayısız ve birbirinden farklı fotoğraf çerçeve modelleri için vakit kaybetmeden Teknofinal‘i ziyaret etmelisiniz. Uygun fiyatlar ve avantajlı kampanyaları ile Teknofinal bütçenize de uygun fırsatlar sunuyor. Özellikle toptan çerçeve alımlarında faydalanabileceğiniz, çok al az öde kampanyası, karlı ve uygun bir alışveriş fırsatı sağlıyor.

 

Bayilere özel kampanyalar yürüten Teknofinal’de, uygun fiyatlar, cazip ödeme seçenekleri ve ürün stoğu için bayilik başvurusu yaparak siz de müşterilerinize, sevdikleri için tercih edebilecekleri harika çerçeve modellerini sunabilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu