Magazin Dünyası

Coldwell Banker Rich, Çiğli Ataşehir'de açıldı

Ev satın alırken gayrimenkul danışmanı olmaya karar veren eski bankacı Seher Aydoğan ve eşi emekli subay Semih Aydoğan, Coldwell Banker Rich Gayrimenkulü Çiğli Ataşehir’de hizmete açtı. 

Açılışa Master Türk Grubu Başkanı Gökhan Taş, İzmir Emlakçılar Odası Başkanı Mesut Güleroğlu,  Çiğli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Koçer, Gayda İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Özcan, çok sayıda müteahhit firma,iş insanları, brokerlar ve çok sayıda gayrimenkul profesyoneli katıldı. 

Firma hakkında bilgi veren Broker Seher Aydoğan, “8 yıllık başarılı bir danışmanlık serüveninin ardından Coldwell Banker Rich Gayrimenkul’ü kurduk. Güzel bir ekiple yola çıktık. Yeni danışman arkadaşlara yol göstermek, güzel işler başarmak için ofisimizi açtık. Yatırımcılarımıza en iyi hizmeti vermek için buradayız. 8 yıllık süre içerisinde çok güzel müşteriler kazandık. Gayrimenkul işine başladığım ilk günden beri kazandığım şampiyonluklar ve sayısız kupalarla dolu kariyerim şimdi Rich Gayrimenkul ekibi ile  devam edecek. Bizim amacımız gayrimenkul sektöründe etik kurallar çerçevesinde başarılarla dolu hikayelerimizle anılmak istiyoruz. Hedefimiz Kazandırmak sloganı ile hareket ediyoruz. Hem iş ortaklarımıza hem de müşterilerimize kazandırmak istiyoruz” şeklinde konuştu. 

Açıklamalarına devam eden Seher Aydoğan, “Coldwell Banker markasının gücünü yıllardır yaşıyoruz. Coldwell Banker İzmir’de daha da güçleniyor. İzmir’de bölge müdürlüğü için 1200 m2’lik bir ofis satın alındı. Eğitime verilen önem bizim bu markayı tercih etmemizi sağladı. Danışmanlarımıza ve bizim gibi brokerlara verilen eğitimlerin sahada faydalarını fazlasıyla görüyoruz” ifadelerini kullandı.  

Semih Aydoğan, “Seher Hanım’ın işleri yoğunlaşınca emekli olup birlikte çalışmaya başladık. 8 yıl boyunca güzel işlere imza attık. Güvenilir ve etkili bir ofis açmak istedik. 20 gayrimenkul danışmanımızla hizmet veriyoruz. Bölgenin kurumsal bir markaya ihtiyacı olduğunu farkettik” dedi.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu