Güzellik Sırları

Lazer Epilasyon Evde Uygulanır Mı? 

Lazer Epilasyon Evde Uygulanır Mı? 

 

İnsanlık tarihinde istenmeyen tüyler her zaman problem olarak karşımıza çıkmıştır. Gelişen teknoloji sayesinde bu problem daha halledebilir bir hale gelmiştir. Ergenliğe girişle birlikte başlayan istenmeyen tüyler, farklı yöntemler ile alınabilmektedir. Bu yöntemlerden en temiz ve pratik yollardan birisi de lazer epilasyondur. Yaşam kalitesini düşüren bu sorun epilasyon teknolojisi ile daha kolay bir hale gelmiştir. En çok tercih edilen ağda ise tüylerinizin tamamen alınabilmesinin yanı sıra, hem sizi büyük acılar yaşatmak hem de değerli vaktinizi çalarken çok fazla yorulmanıza neden olmaktadır. Üstelik ağdanın içerisinde bulunan bal ve limon gibi maddeler, kıl köklerinin beslenmesini ve tüylerinizi besleyerek daha fazla çıkmasına neden olmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile lazer epilasyon evlere kadar girmiş ve artık zor yöntemlerle tüylerinizden kurtulmaya çalışmanızın önüne geçmiştir.

Lazer Epilasyon Aletini Neden Evde Kullanmalısınız?

Güzellik merkezleri ve kliniklerde lazer epilasyon makineleriyle karşılaşmak mümkündür. Bu cihazlar başka insanların vücuduna da kullanması sebebiyle hijyenden uzaktır. Ayrıca kliniklere gideceğiniz 7-8 seans sonucunda ödeyeceğiniz meblağ epey yüksek bir miktardır. Oysa evinize almış olacağınız kendinize özel lazer epilasyon aletiniz, sadece kendi vücudunuza kullanacağınız için hem temiz, hem de kendi elinizle tutup gözünüzle görme imkanı sağlamaktadır. Ev ortamınızın konforunda istenmeyen tüylerinizden kurtularak, daha rahat ve 2-3 seansta başarılı sonuçlar aldığınızı görebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Makinesi Almanın Faydaları Nelerdir?

  • Vücudunuzun geniş bölümlerinde kullanma kolaylığı sağlamaktadır.
  • Tekrar çıkan tüyler, açık renkli ve zayıf olacaktır.
  • Hızlı ve etkili bir yöntemdir.
  • Kişisel bakımınıza ayırmanız gereken süreyi azaltır.
  • Tüy problemlerinin azalmasını ve cildinizin pürüzsüzleşmesini sağlamaktadır.

Hangi Lazer Epilasyon Aletini Tercih Etmelisiniz?

Lazer epilasyon aleti alırken, öncelikle piyasadaki fiyatlarını ve özelliklerini iyice araştırmanız gerekmektedir. Bu teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı firmalar kendi epilasyon makinelerini piyasaya sürmüştür. Kullanım kolaylığı, ücretleri, kişiye vermiş olduğu etkilerin kalıcılığını gözden geçirerek o şekilde bir epilasyon makinesi almaya karar verebilirsiniz. Philips Lumea Advanced IPL, vücutta ve yüzde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir hizmet vermektedir. 250.000’den fazla ışık atışına sahip bu cihazın ekstra uzun kablosu da mevcut. Arzum AR5020 Sateen Touch IPL, sadece 3 uygulama ile tüylerin %70 oranında azalmasını sağlıyor. Ayrıca gözlerinizi UV ışıklarına karşı korumak için yanında gözlüğü de mevcut. Bu ve buna benzer lazer epilasyon cihazları ile evinizden çıkmadan ve çok fazla paralar dökmeden vücudunuzdaki tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz.

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu