Magazin Dünyası

Ümit Erdim Kimdir?

Ümit Erdim Kimdir?

Ümit Erdim Kocaeli’nde 15 Haziran 1985 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. İlkokulu ve ortaokulu okuduktan sonra, İzmit’te bulunan Atılım Anadolu Lisesi’ni başarılı olarak tamamladı. 1998 – 2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Şehir Tiyatrolarında birçok eserde kendisine rol buldu. Ayrıca 1997 yılında ailesinin baskısı ve kendi isteği ile Böyle mi olacaktı? Adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat hayatına Hayat Bilgisi dizi ile giriş yaparak  kendini tanıtarak oyunculuğuna zirve yaptırdı. Daha sonraları Gönül ve Selena adlı diziler ile anlaşarak kendinden daha da söz ettirmeyi başardı.

Ümit Erdim Başarıları

Ümit Erdim birçok dizide rol aldı ve başarılı oldu. Daha sonraları katılmış olduğu Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasında kendisine yakışır şekilde birinci oldu. Sanatçının Mike adında bir köpeği vardır. Ayrıca İstanbul’da lüks olan bir lokanta işletmektedir. 2015 yılının Ocak ayında 3. sezonu yayınlanan “Benzemez Kimse Sana” programında jüri üyeliği görevini kabul etmiş ve başarılı olarak sonuçlandırmıştır. 22 Mayıs 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Seda Çınar ile evlenmiştir. Sonrasında 2 çocuğu dünyaya gelmiştir. Eşi oyunculuğu bırakıp sadece çocukları ile ilgilenmektedir.

Oynadığı Diziler ve Katıldığı Programlar

Ümit Erdim’in oynadığı dizileri ve katıldığı programları şu şekilde sıralayabiliriz.

Böyle mi olacaktı? (Konuk oyuncu olarak) 2002, Hayat Bilgisi (Varmısın Arif karakteri) Kanal D – Show TV 2003 – 2006, Gönül (Cemali) Kanal D 2006, Selena (Zülfikar Yıldız).  Daha sonrasında ATV 2006 – 2009, Adanalı (Konuk oyuncu ) ATV 2008 – 2009, Teyzanne (Damperli) Star TV 2009, Benzemez Kimse Sana Star TV 2012, Doksanlar ATV 2013,Kapanmadan Kazan (Konuk oyuncu olarak) rol aldı. Son olarak da ATV 2013, Şefim (Konuk oyuncu) ATV 2013, Benzemez Kimse Sana (Jüri Üyesi) Star TV 2015’te olarak rol aldı. Bugün itibari ile survivor yarışmacısı olarak yoluna devam etmektedir.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu