advertorial

Zamanı Durduran Şıklık – Ferro Erkek Saatleri

Zamanı Durduran Şıklık - Ferro Erkek Saatleri

Erkek saati dendiğinde akla gelen ilk markalarından biri olan Ferro Time’da, Ferro erkek saat ve daha birçok aksesuar ürünü bulunmaktadır. Ferro Kimdir? 1989 yılında kurduğu Demir İthalat firması ile bugünlere kadar ithalat ve ihracat alanında dünya piyasasına modern markalar sunmuş Halis Demir 2010 senesinde Ferro markasının lisans hakkını almıştır. Günümüzde ise 42 ülkede distribütörlük ile aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Dünya saat piyasasında her geçen gün yükselişi devam eden ve popülerliği artan Ferro saatleri birbirinden güzel alternatifli modelleri ve tasarımları ile iz bırakmaya devam ediyor. Dünyada milyonlarca insanın ilgilendiği ve beğendiği Ferro saatleri özel, nitelikli modelleri ve uygun fiyatlarıyla hep dikkat çekmiştir. Ferro Saat markası, güler yüzlü ve nitelikli iletişim, teknik servis kalitesi, lojistik desteği ve yedek parça hazırlanması hizmetleri ve de deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Bunlara ek olarak Ferro markası güncel dünya trendlerini de takip ederek her yıl yepyeni modeller ve modellere ait farklı renklerde kombinasyon alternatifleri sunmaktadır. Her giyim tarzına stiline uygun formları sayesinde de vazgeçilmez bir aksesuar markası olarak sektörde yerini almaktadır.

 

Ferro Time Kol Saatleri Hangileridir?

 

Kadınlara özel erkeklere özel ve de Ferro akıllı saatler modelleri ile Ferro fark yaratmaya devam etmektedir. Ferro Time mağazalarındaki en popüler kol saatleri aşağıdaki gibidir;

 

  • Kadın Kol Saatleri: Ferro Time kadın saatleri modelleri arasında en çok tercih edilenler; Deri Kordon Kadın Saat, Metal Kordon Kadın Saat, Silikon Kordon Kadın Saat, Hasır Kordon Kadın Saat, Spor Kadın Saat, Klasik Kadın Saat, Gelin Saati, Siyah Kadın Saati, Gümüş – Gri Kadın Saati, Mavi – Lacivert Kadın Saat, Gold Kadın Saat.

 

  • Erkek Kol Saatleri: Ferro Time erkek saatleri modelleri arasında en çok tercih edilenler; Deri Kordon Erkek Saat, Metal Kordon Erkek Saat, Silikon Kordon Erkek Saat, Hasır Kordon Erkek Saat, Spor Erkek Saat, Klasik Erkek Saat, Damat Saati, Siyah Erkek Saat, Gümüş – Gri Erkek Saat, Mavi – Lacivert Erkek Saat, Kahverengi Erkek Saat, Gold Erkek Saat.

 

  • Akıllı Kol Saatleri: Ferro FSW 1108 – 8 Android Velos Uyumlu Akıllı Saat, Ferro FSW 1108 – G Siyah Akıllı Saat, Ferro FSW 1109 Akıllı Saat, Ferro FSW 1108 – 05 Smart Watch 8 Akıllı Saat, Ferro FSW 1112 – GL Ultra Grey Black Akıllı Kol Saati, Ferro FSW 1108 Akıllı Saat, Ferro FSW 1108 – C Pembe Akıllı Saat.

 

Saat Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 

Saat satın alırken verilen paranın karşılığını alabilmek adına ön bilgi sahibi olmanız ve alırken dikkat edebileceğiniz konular vardır. Saat satın alırken nelere bakmak gerekir?

 

  • Saatin Köşelerini Detaylı İncelemek: Saat köşelerinin sert kalmamasına dikkat edilmelidir. Böyle bir durum var ise bu, kötü işçilik olduğu anlamına gelir.

 

  • Camını Kontrol Etmek: Saatlerdeki cam mutlaka kontrol edilmelidir. Çizilmelere karşı safir camlar her zaman daha sağlıklıdır. Kalitesi bir cam modeli kısa zaman sonra çizilmeler yaşayabilir ve pişman olabilirsiniz.

 

  • Suya Dayanıklılığını Sorgulamak: Saat kolunuzda iken minimum 50 metreye kadar dayanabilecek bir saat almalısınız. Bu mesafe o kadar derine dalış yapmanız anlamına gelmez. Sadece o derinliğe bile dayanıklı anlamına gelir ve her şekilde yüzerken sorun yaşamamanız garantidir anlamı taşır.

 

  • Kayış Kontrolünü Yapmak: Saatlerin bileği saran kayış bölümü belki de en önemli bölümüdür denebilir. Metal alerjisi olanların özellikle bu duruma göre bir kayış almaları gerekir.

 

  • Saatin Düzenli Bakımını Yapmak: Bir saat aldığınızda doğal olarak uzun süre kullanabilmek isteriz. Bunun içinde bakım konusunu atlamamak gerekir. Periyodik olarak bakım yapılması saatin kalitesini ve özelliklerini korumasını sağlar. Ortalama üç ayda bir güvendiğiniz bir bakım merkezinde kontrol ve bakım sağlıklı olacaktır.

 

  • Günlük Kullanıma Göre Saat Almak: Günlük hayattaki tarzınız, düzeniniz ne ise ona göre bir kol saati tercihi her zaman doğru olacaktır. Hareketli bir hayat düzeniniz varsa spor bir saat daha kurumsal ve resmi bir düzeniniz varsa da klasik bir modele yönelmek gerekir.

 

Akıllı saat modelleri ve diğer tüm modelleriyle ve alternatifli renkleriyle Ferro saatler sizler için hizmete devam ediyor.

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu