Pratik Bilgiler

Daha Çekici ve Güzel Gülümseyebilirsiniz!

Daha Çekici ve Güzel Gülümseyebilirsiniz!

Gülümsemenin başka kişiler üstünde oldukça olumlu düşünceler bırakabilmek için önemi son derece kuşkusuzdur ve asla tartışılamaz.  Gülümsemenizi çok daha çekici bir hale getirebilmeniz için de çok güzel noktalar var. Bahsi geçen kategoride ön dişler yan dişlere göre fark edilebilir olarak çok daha uzundur. Aslında genel olarak genç kişilerde durum böyle fakat ön keser dişler ilk süren dişler olduğu için zaman içerisinde yıpranırlar ve boyları da haliyle kısalır ve daha yaşlı bir görünüm ortaya getirirler.

Çekici Bir Gülümseme İçin

Daha çekici ve güzel bir gülümsemeye sahip olabilmeniz açısından ön dişleriniz diğer dişlere göre daha uzun olmalı. Ön dişlerin böyle dizaynı sizlere çok daha genç dinamik ve çok daha çekici bir gülümseme olarak geri dönecektir. Yine bu kategori genç yaşta olan kişiler için çok daha uygundur.  Bahsi geçen modelde dişler yatay düz bir çizgi üstünde sıralı olarak bulunurlar. Entelektüel gülümseme yüzünüze çok daha olgun ve çok daha bilgili bir ifade sunmaktadır ve yüzünüzün alt kısmını da çok daha iyi bir şekilde vurgular. Genç yaşta olan bireylerde dişler ilk sürdüğü için uzunluıkları birbirlerinden çok daha farklıdır. Orta yaş bireylerde de dişler daha eşit boya sahiplerdir. Estetik diş hekimliği beraberinde bu dezavantajı avantaj haline getirebilmektedir ve çok daha olgun entelektüel bir gülümseye hakim olabilirsiniz.

Sempatik Gülümseme İçin

Sempatik gülümsemek isteyenler için ise farklı bir tavsiyemiz var. Sempatik modeli entelektüel ve çekici gülüş tasarımının arasında kalmaktadır. Orta kesici dişler yan kesici dişlere göre az daha uzun olmaktadır. Bu gülümseme entelektüel gülümseme kadar da ciddi bir gülüş kadar da genç ve aşırı dinamik gözükmemektedir. Sportif gülümseme dizaynı yüzünüze oldukça farklı ve içten bir ifade katmaktadır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu