Güzellik Sırları

Kadınların En Çok Tercih Ettiği Estetik Türleri

Kadınların En Çok Tercih Ettiği Estetik Türleri

 

Gerek kadın, gerek erkek olmanın doğasında olan farklı farklı durumlar bulunuyor. Kadınlar fizyolojik özellikleri itibarı ile çok daha fazla beğenilme, dikkat çekme dürtüsü olan varlıklardır. Gözler hangi yaşta olursa olsun üzerlerinde olsun, dikkat çekeyim isterler. Buna istinaden de güzellik son derece önemli olan bir faktördür.

Güzellik kadınlar için artı değerdir ki bu noktada da gerek zamana bağlı ortaya çıkan durumlarda, gerek ise kendilerinde beğenmedikleri bir bölge olduğu zaman estetik cerrahiden yardım alırlar. Günümüzde estetik ameliyatlar çok daha kolaylaştığı için kısa bir sürede kadınlar kolayca estetik yaptırıyor. Kadınların en çok tercih ettiği estetik türleri ise aşağıda yazılmıştır.

Rinoplasti – Burun Estetiği 

Genç yaşlı fark etmeksizin yapılan araştırmaların da gösterdiği gibi kadınların her dem en çok başvurduğu ameliyat türlerinin başında bilimsel adı ile rinoplasti ya da halk arasında ifade ediş biçimi ile burun ameliyatı geliyor. Çünkü güzel bir burun kadının çok daha güzel, çok daha seksi görünmesini sağlıyor. O yüzden bugün burun ameliyatı yaptıran çok sayıda kadın bulunuyor.

Yüz Gerdirme Estetik Operasyonu

Zamana karşı durmak olanaksızdır. Hücre yenilenmesinin tamamlanması ile beraber zaman içinde ciltte kırışıklıklar, ince çizgiler, sarkmalar başlıyor. Buna istinaden de kadınlar yaşlı görünüyor. Buna istinaden de kadınların belli bir yaştan sonra en çok tercih ettiği estetik operasyonların başında yüz gerdirme operasyonları geliyor. Son yıllarda bu alanda yaşanan gelişmelere istianeden Fransız askısı gibi çok değişik operasyonlar farklı beklentilere yanıt veriyor.

Göğüs -Meme Büyütme 

Memeleri küçük olan kadınlar memelerini büyüterek çok daha çekici bir görünüme sahip oluyorlar. Bu yüzden de göğüsleri küçük olan kadınlar doğrudan meme büyütme operasyonuna başvuruyorlar. Burada da memelere silikon takılması gibi farklı estetik uygulamalar ile memeler büyütülüyor.

Kalça Büyütme Şekillendirme Operasyonu

Jennifer Lopez kalçalarına sahip olmak imkânsız değil. Birçok kadın ideal ve kusursuz bir kalçaya sahip olmak için kalça operasyonuna başvuruyor. Böylece çok daha seksi bir kalçaya sahip oluyorlar. Burada da büyütme, şekillendirme gibi değişik uygulamalar yapılıyor.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu