Magazin Dünyası

AlchemLife'tan Yeni Mezunlara Eğitim ve İş Fırsatı

Fitoterapi alanında marka olmuş ürünlerin sahibi AlchemLife, Türkiye kadrosunu büyütüyor. İsviçre merkezli şirket, yetiştirilmek üzere sahada çalışacak “Fitoterapötik Ürün Danışmanı” adaylarını arıyor. 

PhytoAdvance teknolojisi ile kanıta dayalı fitoterapötik ürünler pazarında liderliğini sürdüren AlchemLife, her geçen gün pazar payı artan gıda takviyeleri sektöründe kariyer planlayanlara eğitim ve iş fırsatı sunuyor. Eğitimli ve donanımlı insan kaynağının şirketlerin en büyük gücü olduğuna inanan firma, Türkiye’de fitoterapi bilimine hakim sağlık profesyonelleri yetiştirmeyi hedefliyor. Yeni mezun istihdamına katkı sağlayacak bu projede, adaylarda iş tecrübesi aranmıyor.

“Fitoterapötik Ürün Danışmanı” olarak yetiştirilmek üzere seçilecek adaylara, ilk etapta üç hafta süreyle sektör eğitimi, medikal ürün ve pazarlama eğitimleri verilecek. Eğitim sürecinde başarılı olanlar, bir ay süreyle sahada oryantasyonlarını tamamladıktan sonra “Fitoterapötik Ürün Danışmanı” olarak AlchemLife ekibine dahil olacak ve saha kadrosuna katılacaklar.   

Ürün danışmanları, İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Çanakkale, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Muğla, Sakarya, Samsun, Konya Trabzon illerinde görev alacaklar. Adaylar başvurularını 21 Mayıs’a dek kariyer.net üzerinden yapabilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu