Magazin Dünyası

Geleceği Yakalamak İsteyen Şirketler Müşterilerine Daha İyi Hizmet Anları Sunmalı

IFS Türkiye CEO’su Ergin Öztürk, IDC CIO Summit 2023 Sahnesindeydi

IFS Türkiye, IDC tarafından, 4- 5 Mayıs 2023 tarihlerinde 14.sü düzenlenen IDC Türkiye CIO Zirvesi’nde yer aldı. IFS Türkiye CEO’su Ergin Öztürk, tüm endüstriler için servis hizmetinin öneminden bahsetti. Öztürk’e göre, IFS Cloud gibi yeni nesil çözümlerle müşteriler, çalışanlar ve varlıklar tek bir yerden sorunsuz yönetilirken operasyonel maliyetler azalıyor, verimlilik ise artıyor.

IDC tarafından 4-5 Mayıs 2023 tarihlerinde, “Enabling the Digital Economy’s Leaders” teması ile Sapanca’da düzenlenen 14. IDC Türkiye CIO Summit’inde summit sponsoru olarak yer alan Kurumsal İş Uygulamaları (ERP, EAM, FSM) üreticisi IFS, yeni teknolojileri kullanarak iş süreçlerinin nasıl sadeleştirileceği, buna bağlı olarak operasyonel maliyetlerin nasıl düşürüleceği ve yeni pazar fırsatlarının nasıl yakalanabileceği konusunda bilgiler verdi. 

“Moment of Service – Hizmet Anları” başlığı altında bir sunum gerçekleştiren IFS Türkiye CEO’su Ergin Öztürk üretimden savunma sanayiine, havacılıktan otomotive kadar çeşitli endüstrilerdeki şirketlerin müşterilerine daha fazla servis hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini artırdığından, yeni gelir kaynakları oluşturduğundan ve en önemlisi artan rekabet karşısında ciddi bir avantaj elde ettiklerinden bahsetti. 

2023 ve sonrasında hızla gelişen iş dünyasında, Saha Servis Yönetimi (FSM) ve Kurumsal Varlık Yönetimi (EAM) çözümleri, şirketlerin büyümeleri ve yeni gelir kaynaklarına ulaşmaları açısından kritik öneme sahip. Şirketler, IFS Cloud gibi tek bir çözümle, müşterilerini, çalışanlarını ve varlıklarını sorunsuz bir şekilde yöneterek, operasyonlarını optimize edebiliyor, müşteri deneyimlerini geliştirebiliyor ve varlık performanslarını en üst düzeye çıkarabiliyorlar. Bu bütünsel yaklaşım, şirketlerin sadece iş süreçlerini yalınlaştırarak operasyonel maliyetleri azaltmalarını değil, aynı zamanda inovasyondan en üst düzeyde faydalanmalarını ve ortaya çıkan pazar fırsatlarından yararlanmalarını da sağlıyor. Konuyla ilgili bilgi veren IFS Türkiye CEO’su Ergin Öztürk “Çözümlerimizle şirketlerin maliyetlerini azaltıyor, zaman tasarrufu sağlıyor, verimliliği artırıyoruz” diyor. 

ERP, Saha Servis Yönetimi (FSM) ve Kurumsal Varlık Yönetimi (EAM) çözümlerinin gücünden yararlanarak şirketler, dijital dönüşümlerini bir sonraki seviyeye taşıyabiliyor ve tam potansiyellerini ortaya çıkararak rakiplerinin karşısında ciddi bir rekabet avantajı sağlayabiliyorlar. Özellikle, stok planlama, satış planlama gibi tahmin gerektiren noktalarda IFS Cloud bünyesinde çalışan yapay zekâ algoritmaları iş dünyasının hayatını kolaylaştırıyor. 

IFS Türkiye CEO’su Ergin Öztürk, etkinlikte, IFS’in ödüllü çözümü PSO’dan (Planlama ve Çizelgeleme Optimizasyonu) da bahsetti. Bu çözüm sayesinde şirketlerin gerçek zamanlı olarak tüm saha ekiplerini yönetebileceğinden bahseden Öztürk, şirketlerin başarılı hizmet anları sunabilmeleri için doğru personelin doğru zamanda doğru yerde olmalarının önemini bir kez daha vurguladı. 

IFS, şirketlerin en kritik anlarda, yani Hizmet Anları’nda, müşterilerine en iyi performansı sergileyebilmeleri için çalışıyor. Sunduğu yenilikler, uçtan uca entegrasyon kolaylığı ve endüstri uzmanlığı ile günümüzde olduğu kadar gelecekte de kullanıcıların her türlü zorluğa göğüs gerecek ve başarıya ulaşacak şirketler haline gelmelerine katkı sağlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu