Gündem - Haber - Duyuru

Sıkı Vücuda Kavuşmanın Püf Noktaları!

Sıkı Vücuda Kavuşmanın Püf Noktaları!

 

Hem kadın hem erkek olmak üzere her taraf içinde sıkı vücuda sahip olmak herkesin isteyeceği bir şeydir. Özellikle yazın kadın ve erkekler formda olan vücutlarına sergilemek isterler vücut hatlarını belli edecek kıyafetler giyerler ancak herkes onlar kadar şanlı değildir bir çoğumuzun fazla kiloları ile sorunları vardır burada devreye biz giriyoruz, sıkı vücuda sahip oşmak artık sadece hayallerinizde kalmayacak uzman görüşleri ile size bu işin altın kurallarını aktaracağız. Sıkı bir vücuda sahip olmanın ilk kuralı sıkı bir antrenman ve disiplindir, hem antrenman hem yemek konusunda disiplinli olmalı ve bu istikrarınızdan vazgeçmemelisiniz. Sıkı bir vücuda sahip olsanız bile bu disiplinin ucunu bir kere kaçırdınız mı gerisi gelecektir ve zamanla var olan fit vücudunuzu da kaybedersiniz.

 

Antrenman Ve Yemek Saatlerine Dikkat!

İlk kuralımız antrenman ve disiplin demiştik şimdi gelelim püf noktalara, kendinize haftalık bir program yapın bu programın içerisinde antrenman saatlerinizi ve yemek yediğiniz saatleri belirleyin ve 1 ay boyunca haftalık programınızı değiştirmeden eksiksiz uygulamaya çalışın aynı saatte antrenman yapın aynı saatte yemek yiyin bunlara dikkat edin saatlerinizi kaçırmamaya özen gösterin. Buradaki amaç vücudunuzu ve organlarınızı sistematik bir şekilde düzene sokmaktır. 1 ayın sonunda yaptığınız programı değiştireceksiniz ve vücudunuzu şaşırtacaksınız.

 

Antrenmanlarınızı Ve Set Sayılırınızı Kendiniz Belirleyin!

1 Aylık bir süreçten sonra vücudunuz hem spora hem de düzenli beslenmeye alışmış olacaktır. Bu sizin için oldukça olum bir sonuç demektir, artık kendi antrenman günlerinizi belirleyebilir ve kendi antrenman programınızı yapabilirsiniz demektir. Diyet programınıza gelirsek kendinizi ve vücudunuzu iyice tanıdığınızdan emin iseniz günlük almanız gereken besin değerlerinin dışına çıkmadan diyet programınızı da yapabilirsiniz. Kendi antrenman programınızı yaptığınızda dikkat etmeniz gereken en önemli unsur yine saattir, antrenmanınızı değiştirmiş olabilirsiniz ancak antrenman saatlerinizde değişiklik yapılmasını çok önerilen bir durum değildir. bütün bu antrenman programları ve diyet programlarını düzenli bir şekilde uygularsanız en kısa zaman içerisinde verimli sonuçlar elde edeceğinizi kendi gözlerinizle göreceksiniz. Önemli olan en başta korumuş olduğunuz disiplin ve istikrarı hayalinizdeki fit formda vücuda ulaştığınızda da koruyabilmenizdir çünkü amacımız fit olup sonra her şeyi bırakıp bir köşeye çekilmek değildir sağlık bir yaşam sürmektir.

 

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu