Magazin Dünyası

GGYD Genel Başkanı M. Nezih Allıoğlu: “Ekonomik ve ticari ilişkilerimiz üyelerimiz aracılığıyla gelişiyor"

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Bursa Şubesi, yeni üye tanışma toplantısı düzenledi. GGYD Genel Başkan M. Nezih Allıoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını GGYD Bursa Şube Başkanı Timur Tanyer yaptı. Tanyer, “İlk defa bir STK ile yol arkadaşlığı yapıyoruz. Bursa olarak heyecanlıyız. GGYD Bursa şubemizin üye sayısını yıl sonuna kadar 100’ün üzerine çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

GGYD’nin Bursa, İzmir, Çorum ve Konya’da olmak üzere Türkiye genelinde dört şubesi var. Halihazırda binden fazla üyesi bulunan GGYD yeni üyeleri ile Türkiye genelinde büyüyor. GGYD Bursa şubesi de bu kapsamda yeni üye buluşma toplantısı düzenledi. Toplantıda, üyeler arasındaki işbirliği ve ticaretin geliştirilmesine yönelik neler yapılabileceği ve yeni projeler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. 

“GGYD sadece iş konuşulan bir yer değil”

GGYD Genel Başkanı M. Nezih Allıoğlu, “Birleşerek, yeni üyelerimiz ile büyüyoruz. GGYD’nin temel hedeflerinden birisi üyeler arasındaki işbirliğini geliştirerek, ekonomik ve ticari ilişkilerin GGYD üyeleri aracılığıyla geliştirilmesini sağlamak. Bugün de Bursalı iş insanlarımız ile birlikte olmaktan mutluyuz ” diye konuştu.

GGYD Yönetim Kurulu üyelerinin şirketleri hakkında tanıtıcı bilgiler aktardıkları toplantıda görüş alışverişinde bulunuldu. Şube sayılarını artırmayı hedeflediklerini belirten M. Nezih Allıoğlu, “Yeni şubelerimizi açarak yılsonuna kadar 2 bin üyeye ulaşmayı planlıyoruz” dedi.  Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin sadece üyeleri arasındaki ticareti geliştirmeyi amaçlamadığını vurgulayan Allıoğlu, “GGYD sadece iş konuşulan bir yer değil. Üyelerimiz arasındaki iş ilişkilerinin yanında sosyal ilişkilerin de gelişmesine önem veriyoruz. Bu kapsamda çalışan ticari, sosyal ve kültürel projeler üreten 12 topluluk ve 13 kurulumuz var. Basketbol, voleybol ya da futbol takımı olan nadir STK’lardan biriyiz” ifadesini kullandı.

Nilüferler Okusun

GGYD Genel Başkanı M. Nezih Allıoğlu “Nilüferler Yetişiyor Eğitime Destek Fonu” ile gençlerin eğitimine katkı sağladıklarına değinerek, “Bizim adımızda gençlik var. Gençler bizim için çok önemli. Bugün yüzlerce gencimize karşılıksız eğitim bursu veriyoruz. Öğrencilerimizin staj ihtiyaçları, iş, istihdam olanakları konusunda yanlarındayız. Bu proje kapsamında 6 Şubat depremlerinden etkilenen 50 kız çocuğumuza eğitim bursu verdik. Bu zor süreçte önceliğimiz depremzede vatandaşlarımız oldu. İş insanları olarak topluma karşı sorumlu olmalıyız. Bu sorumluluğu iliklerimize kadar hissederek çalışıyoruz”  diye konuştu. 

GGYD üye iş yerleri ziyaret edildi 

Toplantının ardından GGYD Genel Başkanı M. Nezih Allıoğlu ve GGYD Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa’da GGYD üye iş yerlerini ziyaret etti. M. Nezih Allıoğlu, Bursa’nın Türkiye için önemli bir ticaret merkezi olduğunun altını çizerek “Bursa şubemiz burada çok güzel çalışıyor. GGYD Bursa Şube Başkanımız Timur Tanyer ve ekibine çalışmaları için teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu