Magazin Dünyası

Schneider Electric, Güvenli Güç Çözümleri Alanındaki Yenilikleri İş Ortakları ile Paylaştı

  • Schneider Electric, Güvenli Güç alanındaki yeni nesil çözümlerini ve sektördeki en son gelişmeleri paylaşmak üzere Kıbrıs’ta iş ortakları için özel bir buluşma düzenledi. 

 

  • Schneider Electric yöneticileri ve sektör temsilcilerinin katılımıyla yapılan toplantıda, 2023 ve sonrasına dair hedefler ve yol haritası konuşuldu.

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Güvenli Güç iş biriminin son çalışmaları ve bu alandaki yenilikleri paylaşmak üzere iş ortaklarına özel bir etkinlik gerçekleştirdi. Kıbrıs’ta düzenlenen buluşmada, şirket yöneticileri ve sektör temsilcileri yıllık bir değerlendirmenin ardından yeni dönemde sektöre yön verecek trendleri ve inovasyonları konuştular. 

Buluşmanın açılış konuşmasını Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Dijital Enerji ve Güvenli Güç Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Sağlam gerçekleştirdi ve sektör temsilcilerine özel bir değerlendirmede bulundu. Etkinlikte Schneider Electric iş ortakları; Prefab Data Center ve Soğutma ve IT Yazılım Çözümleri kapsamında gerçekleştirilen sunumlarla sektörün geleceğine yön verecek teknolojiler hakkında bilgi sahibi oldular. Ayrıca buluşmada Schneider Electric’in yeni ürünleri Easy Modular UPS ve GORack Kabin’in tanıtımı gerçekleştirildi. Sektör temsilcilerinden tam not alan buluşma önemli bir network fırsatı da sağladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu