advertorial

Sihirli Kupa Nedir? Toptan Sihirli Kupa Nereden Alınır? 

Sihirli Kupa Nedir? Toptan Sihirli Kupa Nereden Alınır? 

Sihirli kupa herkesi duyduğu ama tam olarak ne işe yaradığını bilmediği bir üründür. Genel de hediyelik eşya olarak alınır. Sevdiklerinize değişik bir şey vermek, hatıra kalmasını ve isterseniz, hediyelik eşya tam da size göre olacaktır. Sihirli kupanın rengi siyahtır.

Bu kupaya sıcak bir sıvı döküldüğü zaman, renk giderek beyaz bir hale gelir ve dış kısmına yapılan özel baskı görünmeye başlar. Son derece güzel bir görünümü olan sihirli kupa, büyük küçük herkesi memnun edecek bir üründür. Boş olarak ilk gördüğünüzde düz bir kupa bardak gibi gelebilir ama son derece değişik bit ürün olduğunu ancak, sıcak bir sıvı koyduğunuz zaman anlayabilirsiniz. Özelliği de budur.

Sihirli kupa için sevdiğiniz kişilerin ya da kendinizin fotoğrafını bastırabilirsiniz. Görsel bir şölen sunan bu ürün, kalıcı bir hediyedir. Hem bir sürpriz niteliğinde hem de anısı olan bir seçenek olan sihirli, kupa herkesi mutlu edecek bir hediyedir.

Eskiden bilindiği üzere kula kupa bardak hediye etme modası, bir süre devam etmişti. Sihirli kupanın piyasada yer alması ile birlikte, çoğu kişi bu ürüne yönelmiştir. Hem ev hem de iş yerinde kullanılacak bir hediyedir. En çok satanlar arasına giren bu ürünü, siz de tercih edebilirsiniz. Ekonomik fiyatlı olması da artı bir avantajdır. Bu yüzden herkese hitap eder.

Sihirli Kupa Bardak Nedir ve Nasıl Kullanılır?

 

Sihirli kupa bardak kullanımı herkes tarafından merak edilir. Normalde siyah olan bu bardak içine sıcak bir çay, kahve ya da şu koyulduğu zaman beyazlaşır ve dışındaki baskı yavaş yavaş görünmeye başlar. İlk olarak sıradan bir kula bardaktan farkı olmayan bu sihirli kupalar, sıvı eklendikçe Sihirli bir şekilde değişir ve ilgisini çekmeyen bir insan olmaz.

Simsiyah bir bardaktan ortaya çıkan bu görüntü hem şaşırtıcı hem de eğlencelidir. Özel günlerde arkadaşlarınıza, sevdiğiniz kişilere ideal bir hediye olacaktır. Sihirli kupanın nasıl bu hâle geldiği ve nasıl yapıldığı gibi sorular da çoğu zaman sorulur. Toptan sihirli kupa satışı da mevcuttur. Bu şekilde daha uygun fiyata gelir.

Sihirli Kupa Bardak Nasıl Yapılır?

Piyasadaki ismi sihirli kupa olan bu kupa bardaklar, siyah renkli olarak üretilir. Asıl faktör üzerindeki boyadır. Bu boyaların özelliği sıcakla temas edildiği zaman, renginin transparan olmasıdır. Boya karıştırılır ve daha sonra pistole ile kupanın üzerine uygulanır. Daha sonra kuruması beklenir. Kuruduktan sonra bir fırınlama süreci vardır. 180 derece fırında bekletilir.

Daha sonra çıkarılır ve tekrar bir yarım saat daha dinlendirilir. Ardından kupa kullanım için hazır hâle gelir. İstenilen her türlü resim, baskı, fotoğraf ya da yazı eklenebilir. İyi bir sonuç alabilmek için fotoğrafa kalitesi önemlidir. Mümkün olduğunca pixel değeri yüksek olan fotoğraflar tercih edilmelidir. Sihirli kupa bardak toptan satış imkânı da vardır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu