Moda

GOORİN BROS ASLANLI BERE MODELLERİ HATQUARTERS’DA

GOORİN BROS ASLANLI BERE MODELLERİ HATQUARTERS'DA

 

Kıyafetlerimiz üzerinde şapkalar kadar önemli bir aksesuar olan bereler, pek çok kişi tarafından en sık tercih edilen, kıyafetlerin mükemmel tamamlayıcı parçaları olarak varlığını sürdürüyor.

Bereler artık sadece, kışın soğuk havasından korunmak için değil, üretilen malzemenin niteliği sayesinde hemen her kıyafet üzerinde, her mevsim tercih edilen bir aksesuara dönüştü.

Tarz sahibi iseniz, bereler başta olmak üzere, seçtiğiniz tüm tamamlayıcı aksesuarları, en az kıyafetleriniz kadar önemsiyorsanız, seçeceğiniz bu parçaların tarzınıza uygun olmasına ve hatta alışılmışın dışında çizgiler yansıtmasına dikkat etmelisiniz.

İşte tam da bu noktada, Goorin Bros gibi kendine has tarzı ile bilinen, kaliteden ödün vermeyen isimlerle yola çıkmanız en doğru karar olacaktır.

Şapka koleksiyonları ile dünya pazarının en tarz ve kalite ismi Goorin Bros ile tarzınızı yansıtın

Farklı renkler, farklı hayvan figürlü armaları ve kalitesi ile bilinen Goorin Bros bucket, baseball gibi pek çok farklı şapka koleksiyonlarında olduğu gibi berelerde de seçenek ağını geniş tutuyor. Ayrıca kendine has çizgisi ile tüm dünyada en çok tercih edilen marka olarak, moda dünyasının vazgeçilmez ismi olma özelliğini uzun yıllardır koruyor.

Goorin Bros tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan bere koleksiyonları üzerinde yer alan birbirinden farklı hayvan figürleri arasından tarzınıza, karakterinize uygun seçimlerde bulunarak kendinizi yansıtma imkânı buluyorsunuz.

Her sezon kullanabileceğiniz farklı renk ve hayvan figürlü bereler Goorin Bros’ta

Kullanılan malzemenin kalitesi, akrilikten üretiliyor olması sebebiyle her sezon kullanılabilecek ürünler sunan Goorin Bros’un, en çok tercih edilen hayvan figürlü bere modelleri oldukça çeşitlilik gösteriyor.

Bere koleksiyonu içerisinde yer alan siyah renkte panter armalı modeli, kamuflaj geyik figürlü ya da sarı renkli kaplan figürlü bereler gibi birbirinden farklı modelleri, doğanın vazgeçilmez parçaları olan hayvan görselleri ile dolu, özel bereleri saymak mümkün.

Kartal figürlü Baseball şapkalarda ya da aslanlı bucket modellerinde olduğu gibi berelerde de birbirinden farklı hayvan figürlerini göreceğiniz seçenekler arasında, özgürlüğü simgeleyen Wolfman, Big Horse ya da winter Bird gibi pek çok modelle, tarzınızı yansıtırken fark yaratabilirsiniz.

Her yaş ve her tarz için, tüm sezonlarda tercih edebileceğiniz Goorin Bros bereler Hat Quartes çatısı altında sizleri bekliyor

Kıyafet tamamlayıcı unsurlarımızdan olan şapkaları, neredeyse doğada bulunan tüm hayvan görselleri ile buluşturan Goorin Bros’ta, her yaş ve her tarza uygun seçeneklerle tanışacağınız gibi ürün kalitesi ve kullanılan malzeme sayesinde de konforlu bir kullanım olanağı bulacağınız ürünlerle buluşuyorsunuz.

Goorin Bros bere seçenekleri arasında, tıpkı diğer şapka koleksiyonlarında olduğu gibi hem evcil hem vahşi doğanın hâkimi hayvanları görmek mümkün. Evcil hayvanlardan kuş, kedi, köpekten tutun da vahşi doğanın sembolü olan yırtıcıları bereler üzerinde yansıtan Grin Brs vazgeçilmez koleksiyonlar sergiliyor.

Hayvan figürlerinin çeşitliliği gibi şapkalardaki renk yelpazesi sayesinde aslanlı bere, wolfman bereler gibi modellerinde, farklı renk ve alışılmışın dışında bir tarz arayışında olan kullanıcılara, yanıt veren özel parçalar bulunuyor.

Yazın sıcağı, kışın soğuğu demeden, her sezon tercih edebileceğiniz bu özel koleksiyon için Hat Quartes’ta yer alan Goorin Bros şapka modellerini mutlaka görmelisiniz. Yeşil, gri, pembe ya da siyah pek çok farklı renk seçeneği ile her kıyafete uyumlu bereleri Goorin Bros farkı ile severek kullanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu