advertorial

Berfuğ Kıran 2021-2022 Yeni Kayak Koleksiyonu

Berfuğ Kıran 2021-2022 Yeni Kayak Koleksiyonu

 

Kış havasında aktivite halinde olan vücut mutluluk hormonu salgılar. Birçok bilim insanı kayak sporunun vücut sağlığı için önemine dikkat çekiyor. Doğru hazırlık ve uygun donanıma sahip olduktan sonra kayak yapmak tehlikeyi değil vücudu dinç tutacağı için sağlıklı olmayı ifade eder. Metabolizmayı canlandırır, denge ve koordinasyon becerilerinin gelişmesini sağlar. Aynı zamanda keyifli zamanlar geçirmek isteyenler için popüler bir kış sporudur.

Gerekli donanımların başında kayak kıyafetleri gelir. Kullanışlı tasarımlara sahip olan bir kayak koleksiyonu aktiviteleri çok daha keyifli hale getirir.  Koleksiyonun temel ürünleri içinde yer alan kayak tulumu, kayak montu, içlikler, eldiven ve bereler, ayakkabılar kayak koşullarına uygun olacak şekilde tasarlanır.

Oldukça çeşitli renk seçeneğine sahip olan kayak kıyafetleri özellikle neon renkleri ile dikkat çekiyor. Erkeklerde oversize kesimlerle göz dolduran kayak giysileri kadınlarda slim fit kesimlerle karşımıza çıkıyor. Geniş cepleri, kapüşonu, askılı ve çok renkli şık kayak kıyafetleri her kış olduğu gibi bu kışa da damgasını vurmayı başarıyor. Birbirinden şık ve konforlu kayak koleksiyonu ile buluşmak için biran önce sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Kayak Koleksiyonunda Göze Çarpan Detaylar

Kayak koleksiyonu kendi içinde pek çok detaya sahiptir. Kayak ekipmanlarını yanınızda kolay bir şekilde taşımak için ilk olarak ergonomik bir çantaya sahip olmakla işe başlayabilirsiniz. Çantanızın içinde kayak montu ve kayak pantolunu, içlik ve diğer termal kayak giysilerine yer verebilirsiniz. Kayak kıyafetleri nereden alınır? Aradığınız tüm cevapları bulabileceğiniz sitemizde kış sezonu kayak koleksiyonuna dair parçalara ulaşabilirsiniz.

Kayak kış günlerinde yapılan bir spor olduğu için kayak kıyafetleri, eldiven, gözlük, bere gibi kayak giyim malzemelerinin özellikle su geçirmez olması çok önemlidir. Kayak kıyafetleri seçiminde giysilerinizin termal yapıda olmasına ekstra özen göstermelisiniz. Termal kıyafetlerin en temel görevi vücudunuzda oluşacak terlemeyi dışarı atmak ve üşümenizi engellemektir. Kayak kıyafetleri koleksiyonumuzla ile zorlu hava koşullarında yanınızdayız. Yaptığınız spordan yüksek performans elde edebilmek için ihtiyacınız olan tüm ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Kayak Kıyafetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kayak kıyafetlerinde en altta kalan katmanın görevi ısı dengesidir. Kaliteli ve soğuk havalar için özel kumaşlar ile üretilen kayak kıyafetleri, vücudun aşırı ısınmasını önler. Aynı zamanda terin üzerinizde soğumamasını da sağlar. Polyester ya da poliamit gibi spor içlikler, nemi vücuttan atmaya ve bir sonraki katmana iletmeye yardımcı olur. Başarılı bir kayak performansı için giydiğiniz giysilerin rahat ve konforlu olması gerekir.

Kayak giysilerinde içlik üzerine giyilen giysiler izolasyonu sağlar. Bu sebeple ısıtıcı ve yüksek hava hareketine sahip pamuklu giysiler önerilmez. Çünkü bu doğal fiberin özelliği emici olmasıdır. Böylece kuruma süreci de ağır olur. Kayak sırasında ısı izolasyonu için en iyi kumaş çeşidi hava geçirebilen ve hızlı kuruyan polardır.

Kayak giysilerinin dışardan görünen yüzeyinde ise rüzgara ve kötü hava koşullarına dayanıklı olan kumaş seçimleri yapılmalıdır. Kayak sırasında vücut hem soğuğa karşı korunmalı hem de konforlu bir performans sağlamalıdır. Kayak sporu için ihtiyacınızı karşılayacak şık kayak kıyafetleri içinden yapacağınız seçimle spor yaparken de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Rüzgara dayanıklı kayak giysileri soğuk havanın ve nemin içeri sızmasını engel olur. Kaliteli malzemeler ile üretilen bu ürünler bir yandan rüzgarı ve nemi dışarda tutarken diğer yandan ısının iç kısımda birikmesini engeller.

Bunun için tercihlerinizi özel ve fonksiyonel dış kumaşa sahip kayak pantolonları ve montlarından yana yapmalısınız. Siz de kayak koleksiyonun haberdar olmak ve bütçenize uygun ürünler satın almak istiyorsanız sitemize mutlaka göz gezdirmelisiniz. Sipariş için Berfuğ Kıran adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu