Güzellik Sırları

10 şık tırnak trendi

ince şık detaylardan cesur tasarımlara, bu sezonun en şık tırnak trendlerini sizin için topladık.

Klasik renkleri her zaman deniyor ve seviyorsanız sonraki manikürünüz için biraz daha aşırı çılgın şeyler  denemiyorsunuz?

Bu sezon için harika trendlerimiz var.

Grafik detayı

Sezonun cesur görünümü bu şık tırnak modelimiz olarak görünüyor . Tüm dikkatleri üstümüze çeken ve şık görünmesi için ana renkler yada yumuşak tonlar  tercih edebilirsiniz. Basit şekillerle ve desenle süsleyebilirsiniz. Tasarımlı şık tırnak istiyorsanız bir profesyonele gitmek isteyebilirsiniz.

2. CD tırnaklar
Holografik 3D görüntülü ve CD ojeler ile 90’ları kucaklayın. Küçük yansıtıcı parçacıklardan kolayca elde edilebilir. İstediğiniz temel renklerle başlayın. Pigment tabakası ile uygulayın şeffaf jeli ile bitirin.

3. İnci detayı
İnci detaylı tırnak trendi bir süredir kullanılıyor. Tırnaklarınıza gerçek inciler kullanın. Daha çok çekici görünmek için her tırnağa bir tane uygulanabilir. İnce ve zarif görünümlü tırnak modeli tercih ederseniz. Yanardönerli inci ojeler kullanılabir.

4. Zikzak tırnaklar
Zikzak tırnaklar karmaşık görünebilir evde yapılaması kolaydır. Sadece iki renkli tonlarla kullanıla ojedir. Biraz yapışkan bant ve Retro manikürü kısa sürede tamamlanacaktır.

5. Mermer detayı
Mutfağınız için kullandığınız mermer ve tezgah modeli tarzındadır. Bu tarz desenli modeli tırnağınızda şık şekilde görülünür. Çevrimiçi kendin yap vidiolarından birinin yardımı ile yapılacak şekilde kolay.Tek tırnağa yapacak şekilde başlayın veya kendinize güveniyorsanız tüm tırnaklara uygulanabilir.

6. Hayvan deseni
Hayvan desenli trendlerimiz hiç bitmeyen trendlerdendir. Klasik bir leopar veya çita baskısı güzel görünse de  yeni inek baskısını denemiyorsunuz.

7. Geometrik Sanat
Bu tasarım tamamen yakın keskin çizgilerle ve kalın geometrik şekillerden oluşuyor. Her tırnağın üzerinde farklı desenlerle geometri yapabilirsiniz. Yaratıcı olmaktan korkmayın.

8. Tek tırnak detayı
Metalik ve ışıltılı tırnaktır. Tek tırnak detayı ile yaratıcılığınız çıkarın. Bu gösterişli trend için biri hariç  tüm tırnaklarınıza boyayın. Desen ve geometrik şekiller kullanabilirsiniz.

9. Metalik tırnaklar
Metalik tırnaklar bu sezonun en kullanışlı tırnaktır. Uzun tırnaklarda her renkte harika görünür.

10. Galaksi tırnaklar
Uzaydan esinlenen tasarımdır. Galaksi tırnakları evde yapmak kolaydır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu