Pratik Bilgiler

En iyi Mikrodalga Fırın Marka ve Modeller

En iyi Mikrodalga Fırın Marka ve Modeller

Yemekleri pişirme ve ısıtma konusunda mutfakta yardımcımız olan mikrodalga fırın önerileri için en iyi mikrodalga fırın marka ve modellerini derledik.

En iyi mikrodalga fırın marka ve modellerine bakacak olursak piyasada birden fazla mikrodalga fırın markası bulunmaktadır. Bu nedenle tercih ederken hangisinin en iyi en kötü olduğunu bilemeyiz fakat satın almadan önce ufak bir araştırma bizlere yardımcı olacaktır.

1- Miele M 2230 SC Mikrodalga Siyah

Beyaz eşya satışında ve üretiminde önde gelen markalarından birisi olan Miele’nin üretmiş olduğu M 2230 SC modeli çelik dış gövdeye sahip olan mikrodalga fırın modeli PureLine dizayn teknolojisiyle tasarlanan markalardan birisidir. Mikrodalga fırınlar için önemli bir özellik olan programlanabilir yemek pişirme süresi özelliğine sahip olan Miele M 2230’un öne çıkan özelliği daha çok yemeklerin sıcaklıklarını korumasıdır.

2- Siemens BE634LGS1 Inox Ankastre Fırın

Marka olarak çokça duyulmuş Siemens markası küçük ev aletleri ailesinin bir parçası olarak bilinen ve mikrodalga fırınlar arasında önemli bir yeri olan BE634LGS1 Inox Ankastre Fırın 10 farklı ısıtma programı aynı zamanda yüksek gücüyle de en iyi mikrodalga fırınlardan birisi olarak bilinmektedir mikrodalga fırın özellikleri olarak paslanmaz çelik iç yapısı ile dayanıklılığını kanıtlayan ürün 2 farklı ısıtma yöntemi sayesinde birden fazla seçenek sunuyor. Aynı zamanda 21 litrelik iç hacmi olan BE634LGS1 mikrodalga fırını TFT ekran ile donatılmış bir halde satışı yapılmaktadır.

3- AWOX Awx H20

Awox insanlar tarafından çok fazla bilinmemesine rağmen mikrodalga fırınlar arasında yer alan bu ürünüyle büyük beğeni toplamayı başarmıştır. Mikrodalga fırınlar arasında buz çözme, pişirme ve ısıtma gibi modları da bulunan bu fırın daha çok gündelik hayatta işlerinizi kolaylaştıracak ürünler arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda uygun fiyatlı olması nedeniyle binlerce kişi tarafından tercih edilmesini sağlamıştır.

4- Samsung MS23J5133AT/TR

Samsung mikrodalga fırınlar da önemli markalar arasında yer almaktadır. İçerisinde yer alan özelliklere bakacak olursak yemek ısıtma, sağlıklı pişirme ve yumuşatma gibi özelliklere de sahiptir. Eko modu sayesinde düşük enerji tüketmektedir. Aynı zamanda özellikleri arasında yer alan mikro dalga fırın power Defrost özelliği sayesinde dondurulmuş yiyecekleri hızlıca çözmektedir.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu