advertorialYaşam Tarzı

Engelliye kredi kartı

Engelliye kredi kartı

 

Bankalar engelli olun ya da olmayın kredi kartı verecekleri kişilerde öncelik olarak düzenli bir gelir sahibi olmasına dikkat ederler. Engelli vatandaşlar aldığı maaşı belgeledikleri takdirde kolayca kredi kartı alabilirler ancak maaşlarının üzerinde herhangi bir haciz vs. olmaması gerekmektedir. Hemen hemen her banka Engelli bireylere kredi kartı hizmeti sunuyor. Bankalar engelli olun ya da olmayın kredi kartı verecekleri kişilerde öncelik olarak düzenli bir gelir sahibi olmasına dikkat ederler. Engelli vatandaşlar aldığı maaşı belgeledikleri takdirde kolayca kredi kartı alabilirler ancak maaşlarının üzerinde herhangi bir haciz vs. olmaması gerekmektedir.

 

Engelli vatandaşlar aldığı maaşı belgeledikleri takdirde kolayca kredi kartı alabilirler ancak maaşlarının üzerinde herhangi bir haciz vs. olmaması gerekmektedir. Çünkü kredi kartı veren bankaların diğer önem verdikleri konulardan biri de vatandaşın kredi notunun yüksek olmasıdır. Kredi kartı almak isteyen engelli bireylerin nüfus cüzdanı, gelir belgesi, 1 adet vesikalık fotoğraf ve ikametgâh ile şubeye başvurmaları yeterli.

 

Not olarak ekleyelim, kredi kartı başvurusu yaptığınız bankadan kredi notunuzu da öğrenebilirsiniz. Kredi kartı başvurusu için engellilerin 2022 aylığını aldığını ispatlayan bir belge, nüfus cüzdanı, ikametgah veya son 3 ay içerisinde adına kesilmiş elektrik, su, doğal gaz faturası ile şubelere başvurması gerekir. Bankalar engelli olun ya da olmayın kredi kartı verecekleri kişilerde öncelik olarak düzenli bir gelir sahibi olmasına dikkat ederler. Engelli vatandaşlar aldığı maaşı belgeledikleri takdirde kolayca kredi kartı alabilirler ancak maaşlarının üzerinde herhangi bir haciz vs. olmaması gerekmektedir. Çünkü kredi kartı veren bankaların diğer önem verdikleri konulardan biri de vatandaşın kredi notunun yüksek olmasıdır. Not olarak ekleyelim, kredi kartı başvurusu yaptığınız bankadan kredi notunuzu da öğrenebilirsiniz.

 

İkametgah
2022 aylığı gelir beyanı
Üzerine elektrik, su ya da doğalgaz faturası
Nüfuz cüzdanı
1 adet vesikalık fotoğraf

Detaylar için https://www.kredivepara.com/engellilere-kredi-karti-veren-bankalar/ adresini ziyaret ediniz.

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu