advertorial

Hamileliğinizi Hesaplayın

Hamileliğinizi Hesaplayın

 

Kadınlar gebelik durumu konusunda oldukça meraklı ve endişelidirler. Herkes her şeyin düzenli bir şekilde ilerlemesini ister. Gebeliğinizi hesaplamak için bu firmanın adresini kullanabilirsiniz. En doğru gebelik hesaplama verileri için bu siteyi ziyaret edin.

Gebelik Hesaplama Şekilleri

Gebeliğinizi hesaplamak için seçebileceğiniz birkaç alternatif bulunmaktadır. Bu alternatifler şunlardır;

  • Son regl döneminin başlangıç tarihi ile hesaplama
  • Gebe kalma tarihi ile hesaplama
  • Embriyo transfer tarihi ile hesaplama
  • Blastokist transfer tarihi ile hesaplama
  • Yumurta toplama tarihi ile hesaplama

Bunlar gebelik hesaplama seçenekleridir. Son regl döneminin başlangıç tarihi ve gebe kalma tarihi ile hesaplama, normal gebelik için kullanılır. Embriyo transfer, blastokist transfer ve yumurta toplama tarihi gibi hesaplamalar ise tüp bebek içindir. Gebelik hesaplama işlemine başlamak için öncelikle bu seçeneklerden birisini seçmelisiniz. Bu firmanın sitesi ile gebeliğinizi doğru bir şekilde hesaplayabileceksiniz.

Gebe Kalma Tarihinizi Girin

Size uygun olan seçeneği seçtikten sonra gebe kalma tarihinizi girmelisiniz. Bu bilginin doğru olduğuna emin olmalısınız. Aksi takdirde kesin sonuç alamazsınız.

Öğrenebileceğiniz Bilgiler

Bilgilerinizi tam olarak girdiğinizde, ilk olarak kaç haftalık hamile olduğunuzu göreceksiniz. Daha sonra bebeğin boyu ile ilgili verileri görebileceksiniz. Baş ve kalça arası uzunluğu görebilirsiniz. Bebeğinizin tahmini doğum tarihini görebilirsiniz. Ancak çoğu bebek belirlenen tarihte doğmaz. Genelde yakın tarihler verilir. Son olarak da doğum için kalan gün sayınızı yaklaşık bir rakam ile öğrenebilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu