Anne-Aile-Çocuk

Evliliğinizi Güçlendirecek 8 Flört Teknikleri

Evliliğinizi Güçlendirecek 8 Flört Teknikleri

Uzun süren evlilikleri gören insanlar, bu evliliklerin sırlarını merak ediyorlar. Ancak evliliğin uzun süreceğini garantilemek mümkün değil. Farklı şeyler rutin olmayan işler evlilik bağlarını daha da güçlendirir. Birçok kişiye göre flört etmek saçma olsa da, bazıları için olmazsa olmaz bir durumdur.

Tinder Günlerinizi Hatırlayın

Biraz uçuk kaçık gelse de, flörtöz mesajlar yalnızca kendisine partner arayan ve ilişki kurmak için kullanılan uygulamalar değildir. Siz de evliliğinizde flört edebilirsiniz.

Kibarlık Yapın

Eşiniz size her sabah jest olarak kahvaltı hazırlıyor olabilir. Bu durum çok normalleşmiş gibi gözükse de sizi ne kadar önemsediği buradan dahi belli oluyor. Sizde eşinizi şımartmak ve ilişkinizi daha sağlama almak için ona sabahları kahve ikram edebilirsiniz. Kendi ellerinizle hazırlayacağınız kahvaltı veya akşam yemeği unutulmaz bir anı bırakır. Kibar olmak küçük jestler yapmak ilişkinizi daha sağlam konuma getirir. Sevdiğinize çiçekler ve de hediyeler alarak şımartabilirsiniz.

Göz Teması Kurmaya Dikkat Edin

Göz Temasları karşınızdaki insanı dilediğinizi onu önemsediğinizi belirtir Bu yüzden göz teması çok önemli bir faktördür. Eşinizle kuracağınız ufacık göz teması duygu akışına sebep olur ve buda kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Aynı zamanda ilişkinizin temelleri daha sağlam olur.

Eşinizi Öpücük ile Uğurlayın

Evden çıkmadan önce eşinize hoşçakal öpücüğü vermek, hem size hem eşinize iyi bir gün geçirme fırsatı verir.

Eşiniz Konuşurken Onu Dinleyin

Eşinizle flört etmenin en iyi yolundan bir tanesi de eşinizi dinlemektir. Konuya dahil olmak ve onu dinlediğinizi belirtmek kendisini iyi hissetmesine yardımcı olacaktır.

Vücut Dilinizi Kullanın

Vücut dilinizle eşinize hangi mesajı vermek istediğiniz belli olur. Eşinize samimi bir şekilde temas edebilirsiniz. Bu konudaki vücut dilinize dikkat etmeniz gerekir. Eşlerinize elbette ki kişisel alan bırakmalısınız. Ancak temas etmekte flört açısından iyi olur. Temas anında vücutta bir takım olumlu değişimler gözlemlenmiştir.

Ona Espriler Yapın

Eşinizi eğlendirerek ilişkinizi daha sağlama alabilirsiniz. Ona komik mesajlar gönderin. Espriler yapın. Eğlenmesini sağlayın. Onu güldürerek, neşelendirerek aradaki bağı güçlendirebilirsiniz. Evliliğinizi daha sağlam temellerde yenilemiş olursunuz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu