advertorial

Goorin Bros Animal Farm Serisinin Tamamı Nomadic Republic’te!

Goorin Bros Animal Farm Serisinin Tamamı Nomadic Republic’te!

 

Nomadic Republic’in en sevilen ürün kategorileri arasında yer alan şapka modelleri hem erkek hem de kadın kullanıcılar için zengin bir koleksiyon sunuyor. Sportif kullanıcıların günlük olarak tercih edebildiği, çeşitli model, renk ve desenlerle öne çıkan şapkalar, şapka kullanımını hayatının bir parçası haline getirmiş kişiler için oldukça etkili bir seçenek haline geliyor. Nomadic Republic bünyesinde yer alan dünyaca ünlü şapka markaları arasında yer alan Goorin Bros şapka modelleri keyifli tasarımları, kullanışlı ve kaliteli yapıları ile uzun yıllardır severek kullanılan seçenekler arasında yer alıyor. Hem erkek hem de kadın kullanıcılara yönelik tasarlanan unisex şapka modelleri stil sahibi kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Unisex seçenekler şapkaların kullanım alanını genişletirken, şapkada detay, tasarım öğeleri, logo ve simge seven kullanıcılar için de estetik bir seçenek haline geliyor.

Goorin Bros Şapka Modelleri

Nomadic Republic bünyesinde satışa sunulan Goorin Bros marka şapkalar, modası geçmeyen, zamansız modelleriyle uzun yıllardır severek tercih ediliyor. Goorin Bros şapkalar hem tek renk seçeneklerle hem de desenli modellerle öne çıkıyor. Desenli modellerde farklı renk kombinasyonları ve kamuflaj desenler dikkat çekerken, lacivert, mavi, sarı, siyah, kahverengi, krem ve gri gibi çok tercih edilen tek renk seçenekleri de bulunuyor. Kadınlara yönelik olarak üretilen ama herkesin rahatlıkla tercih edilebileceği diğer canlı renk seçenekleri arasında ise kırmızı, pembe, turuncu, mor, lila ve beyaz gibi daha canlı ya da pastel tonda renkler de bulunuyor. Goorin Bros şapkaları diğer şapka modelleri arasından ayıran en spesifik özelliği ise şapkaların önünde yer alan armalar oluşturuyor. Farklı imajlar, figürler ve tasarımlarla oluşturulan bu armalar şapkaların kendine özgü ilgi çekici bir havaya sahip olmasını sağlıyor. Goorin Bros şapkaların önünde yer alan armalarda görsel olarak horoz, arslan, flamingo, köpek, kedi, geyik ve kurt gibi pek çok hayvan görseli yer alıyor. Animal Farm olarak adlandırılan bu seri hem sportif etkinliklerde hem de günlük olarak güneşten korunmak ve stil sahibi görünmek şeklinde farklı amaçlarla kullanılabiliyor.

Goorin Bros Şapka Özelliklerid

Goorin Bros sadece siperlikli şapka değil bere çeşitleriyle de göz dolduruyor. Hem yaz hem de kışın kullanılabilen şapkalar tarzını estetik bir aksesuar ile tamamlamak isteyenlere hitap ederken, Goorin Bros bere modelleri de kış giyimine tarz katıyor. Güneş siperlikli şapkalar güneşin zararlı ışınlarından korunmayı sağlarken şapkaların arka kısmında yer alan kaliteli astar filtreler başın hava almasını sağlayarak terlemeyi önlüyor. Şapkaların arka kısmında farklı bedenlere göre kullanımı kolaylaştıran ayarlanabilir kayışlar da yer alıyor. Yan panellerde yer alan hava kanalları ise saçların ekstra hava almasını kolaylaştırıyor.

Goorin Bros Şapka Fiyatları

Goorin Bros şapkalar, spor stile şıklık katan detaylarıyla büyük ilgi çekiyor. Yaygın şekilde hayvan figürlü şapka olarak da bilinen ve animal farm serisiyle tüm dünyada tercih edilen şapka modelleri, Türkiye’de sadece Nomadic Republic farkıyla müşterilerle buluşuyor. En çok tercih edilen modeller arasında Horoz (Cock), King ve Stallion figürlü şapkalar yer alıyor. Kullanışlılık, estetik ve konforu bir arada sunan Goorin Bros şapkalar, fiyat performans açısından da beğeniliyor. Goorin Bros şapka fiyatları kaliteli kumaş dokusu, tasarım ve dayanıklı kullanım özellikleriyle kullanıcıları tatmin ediyor.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu