advertorial

Esenboğa VİP Transfer

Esenboğa VİP Transfer

 

Birçok kişi kiralık araçlar sayesinde ihtiyacını karşılayabilmektedir. Bu nedenle uluslararası platformda büyük bir kitleye sahip olan araç kiralama hizmetleri, birçok firma tarafından kusursuz ve kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilmekte olup tüm dünyaya adını duyurmuştur.

Araç kiralama hizmetleri kurumsal ve bireysel olarak kullanılabilen ve ulaşım hizmeti olarak tanımlanan bir durumdur. Özellikle büyük firmalar tarafından ve işletmeler tarafından filo kiralama adı altında gerçekleştirilen bu işlemler her türlü aracı kişilerin potansiyeline bağlı olacak şekilde kullanımına sunulmuştur.

Şirketler doğal olarak verimli bir ulaşım çözümü ne ihtiyaç duyduğundan ötürü her noktada devreye giren araç kiralama hizmeti sunduğu hizmetler açısından ön planda tutulur. Sürekli olarak aracı ihtiyacı olan şirketler araç satın almak yerine o bütçeyi araç kiralamaya yönlendirerek farklı şekillerde harcamaya kabul eder. Bu sayede hem çalışanlar hem de müşteriler memnun kalır.

Satın Alma Yerine Araç Kiralama Hizmeti

Yapılan araştırmalar sonucunda Türkiye genelinde 0 ya da ikinci el araç almak yerine araç kiralama hizmetlerinin daha sık kullanıldığı öngörülmüştür. Bunun yanı sıra bütçe dostu olması ile birlikte günümüz koşullarında araç kiralama hizmetleri daha profesyonel olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

Ayrıca tüm İşletmeleri ulaşım ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Esenboğa VIP transfer hizmeti şoförlü ya da şoförsüz olarak hizmet sağlamaktadır. Ulaşım şekline bazı şartlara uymak kaydıyla kiralama firmaları tarafından sunduğu birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Özellikle taşımacılık ve ulaşım konusunda ön planda olan firmalar Ankara oto kiralama adı altında kiralama hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilir.

Kısa ve Uzun Süreli Kiralama Hizmeti

Kısa süreli ya da uzun süreli kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler kiralama firmalarından sıfır model olarak araçları teslim alabilir. Üstelik şirketleri kiralamış olduğu araçlarla ilgili herhangi bir vergi ödemesi ya da bakım yapması gibi bir durum söz konusu değildir.  Bu durum şirketlerin sıfır araç almak yerine kiralama yapmasına daha çok yöneltir. Ayrıca Ankara havaalanı VIP transfer hizmeti bireysel müşterilerin yurt içi ve yurt dışında kullanmış oldukları hizmetlerden biri olarak görülür.

Panelvan ya da Vito gibi özel araçlarla taşımacılık hizmeti sağlayan kiralama firmaları yapmış olduğu çalışmalar ve bakımlar sayesinde tüm müşterilerine kusursuz ve sorunsuz bir ulaşım sağlayabilmesi adına yardımcı olur.

Herhangi bir ek masraf ödemeden ve farklı bir maliyet ortaya çıkmadan araç kiralama işlemleri belirle evraklar sayesinde kısa süre içerisinde gerçekleştirilen bir işlemdir. Kısa vadede kiralama yapmak isteyenler günlük ya da saatlik olarak tercih yaparken uzun vadede kiralama yapmak isteyen kişiler aylık ya da yıllık olarak ödeme gerçekleştirebilir.

Yıllık Kiralamalar

Yıllık ödemelerde ve kiralama hizmetlerinde motorlu taşıtlar vergisini periyodik bakım masrafları ya da zorunlu araç sigortası gibi durumların ödemeleri şirket tarafından gerçekleştirilir. Bireysel olarak herhangi bir ödeme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle ekstra bir masraf çıkarmadı için çokça tercih edilmektedir. Bunun dışında yaşanabilecek her türlü aksilik ve kaza durumlarında şirketin öncesinden yapmış olduğu anlaşmalar doğrultusunda sigorta ve  kasko olduğu için alınan araçların onarılması ya da yol yardımı ile birlikte belirli bir noktaya taşınması konusunda yine şirket destekçi olacaktır.

Hasarlı aracın yerine uzun vadede kiralama işlemlerinde yeni bir araç temin edilerek şirketler mağdur edilmez. Ankara oto kiralama hizmetinden kısa süreli  kiralanan araçlarda ise yaşanabilecek olumsuzluklar da oto yol yardımı imdadınıza koşar.

Farklı Araç Seçenekleri

Esenboğa VIP transfer hizmeti kişi sayısına bağlı olacak şekilde farklı araçlarla yürütülebilir aynı zamanda sadece transfer hizmeti verecek ise şoförlü bir şekilde gerçekleştirilir. Uzun süreli kiralamalarda şoförlü ya da şoförsüz olarak tercih beklenir. Şoförlü araç kiralama hizmetleri ek ücrete tabi olduğu için fazla masraf çıkaracaktır. Bunun bilgilendirmesi kiralayan firma tarafından öncesinden  yapılmaktadır. Bunun dışında araçlarda bulunan GPS sistemi sayesinde herhangi bir kayıp ve çalıntı durumunda araçların konumunu belirleyebilmek adına bir güvence bulunur.

Kullanmak istediğiniz aracı araştırın bilmek aynı zamanda kiralama işlemlerini gerçekleştirebilmek adına besarent.com internet adresini tıklayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek randevu oluşturabilir, transfer hizmetlerinden yararlanabilir aynı zamanda sormak istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu