advertorial

İstanbul Avrupa yakası kapalı oyun parkı

İstanbul Avrupa yakası kapalı oyun parkı

 

Çocuklar için ideal eğlence mekânı olan kapalı oyun parkları, her mevsim hizmet sunan özel tasarımlı merkezlerdir. Soğuk kış günlerinde kaliteli zaman geçirme ve arkadaşlarla eğlenme imkânı tanıyan kapalı parklar, alternatif eğlence merkezleri olmayı başarır. İşlevsel parkurlarla tasarlanan oyun parkları, çocukların fiziksel ve zihinsel aktivitelerde bulunarak sosyalleşmesini, eğlenmesini, öğrenmesini ve güven duygusunu geliştirmesini sağlar. Çocuğunuz için aktivitesi bol ve sosyal etkinlik kapasitesi yüksek bir eğlence merkezi arıyorsanız Dumadum Oyun Parkı’nı tercih edebilirsiniz. İstanbul’un en seçkin kapalı çocuk parklarından birisi olan Dumadum, çocuğunuzu güvenle götürebileceğiniz hijyenik oyun parkı ve eğlence merkezidir.

Özel Konseptli Dumadum Kapalı Oyun Parkı

Okul öncesi ve ilkokul dönemi çocukları için ideal aktiviteler sunan kapalı parklar, açık parklara oranla çok daha güvenlidir. Hijyenik oyun parkı arayışında olan ebeveynler için ideal bir seçenek olan Dumadum Oyun Parkı, zihinsel gelişimi destekleyen oyun alanları ile öne çıkar. Bedensel gelişim sağlayan ropeland ve trambolin gibi aktiviteler ise küçük çocuklardan büyük ilgi görür. Şehir yaşamında azalan yeşil alan eksikliğini gidermek amacıyla tasarlanan kapalı parklar, çocuklara alternatif oyun ve eğlence imkânı sunar. 1 – 14 yaş grubu çocuklara özel işlevsel parkurlar, tüp geçit ve zipline aktiviteleri ile tasarlanan Dumadum, ebeveynleri de ihmal etmez. Dumadum Kafe ve internet destek merkezi, çocuğunuzu beklerken sosyalleşmenize ve işlerinizi takip etmenize yardımcı olur.

Fiziksel Becerileri Geliştiren Kapalı Oyun Alanları

Tüp geçit ve zipline gibi fiziksel gelişimi destekleyen oyun alanları ile tasarlanan kapalı parklar, çocukların enerjilerini boşaltmalarını sağlarken öz güvenlerini de artırır. Fonksiyonel parkurlar sunan parklar, çocukların zihinsel ve fiziksel becerilerini geliştirecek fikirler bulmalarını kolaylaştırır. Oyundan yorulan çocuklara oturma alanlarında dinlenip arkadaşlarıyla sohbet etme imkânı da tanır. Oyun parkının kafeteryasında doğum günü gibi özel gün kutlaması yapan çocuklar, arkadaşlarıyla doyasıya eğlenmenin tadına varırlar. Her yaş grubuna özel kutlama programı organizasyonu yapan Dumadum Kafe’de lezzetli atıştırmalıkların yanında sağlıklı tatlılar ve pastalar da yer alır. Hem ebeveynler hem de çocuklar için zengin ve eğlenceli menüler sunan Dumadum Kafe’de samimi arkadaşlarınızı da ağırlayabilirsiniz.

İstanbul Çocuk Parkları

Her yaştan çocuk için eğlenceli ve kaliteli zaman geçirme fırsatı sunan Dumadum Oyun Parkı, özel konseptli İstanbul çocuk parkları arasında önemli bir yere sahiptir. Geniş parkurlar, alanında uzmanlaşmış güler yüzlü çalışma ekibi, temiz ve sağlıklı oyun alanları ile hizmet veren Dumadum, çocuğunuzu güvenle götürebileceğiniz bir eğlence merkezidir. Çocuk sağlığına uygun yumuşak dokulu oyuncaklar ve alanlarla tasarlanan park, kaliteli hijyenik malzemelerle temizlenerek tam koruma sağlar. Maksimum güvenlik kurallarının uygulandığı ve uzman kadroların görev yaptığı Dumadum’da çocuğunuz gönlünce eğlenebilir. Eğlenceli ve eğitici parkurlarla keyifli aktiviteler sunan Dumadum, 800 metrekare oyun alanına sahip, modern tasarımlı bir oyun ve eğlence merkezidir. Her gün açık olan çocuk parkı uygun fiyat avantajıyla hizmet sunar. Çocuğunuzun özgürleşip doyasıya eğlenmesi için Dumadum’u tercih edebilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu