Sağlık Haberleri

Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan İle Genital Estetik Tedaviler

Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan İle Genital Estetik Tedaviler

Genital bölgede oluşan değişimler genellikle doğum ve travma kaynaklı olabilmektedir. Bu değişimler estetik sorunlara yol açmasının yanısıra özgüven eksikliği, cinsel hayatın olumsuz etkilenmesi, tatmin olamama ve kuruluk gibi problemlere de sebep olabilmektedir. Bu sorunlarla ilgili çözüm arıyorsanız Doktor Korkut Arslan hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz.

 

Yukarıda bahsettiğimiz Genital bölgede yaşanan sorunlara çözüm olarak  İç Dudağı Estetiği (labioplasti), Dış Dudağı Estetiği (vuvoplasti) , Vajina Beyazlatma, Vajina Daraltma adı verilen işlemlerle Jinekolog Doktor Korkut Arslan tarafından hem sağlık hem de estetik amaçlı yapılmaktadır. Doktorumuz bu işlemleri cerrahi olarak yapabildiği gibi ameliyat olma çekincesi taşıyanlar için lazer ve radyofrekans yöntemler ile ameliyatsız olarak da yapabilmektedir.

 

Doktor Korkut Arslan Kimdir  ?

Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan ilk ve orta öğrenimini İstanbul ‘ da tamamlayarak 1992 yılında İstanbul Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinden Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak ihtisasını tamamladı. İhtisası süresince Almanya ‘ da Köln Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde ve Amerika ‘ da Wayne State Üniversitesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde çalışmalarda bulundu.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu