Güzellik Sırları

Para Harcamadan Güzelleşme Yöntemleri Nelerdir?

Para Harcamadan Güzelleşme Yöntemleri Nelerdir?

 

Kadınlar her zaman güzel ve şık bir görünüm kazanmak ister. Ancak bunun için güzellik salonlarından cerrahi operasyonlara kadar pek çok farklı yöntem denenmesi gerekebilir. Peki, para harcamadan güzelleşme yöntemleri yok mudur? Eğer siz de para harcamadan güzelleşmek istiyorsanız, sizlere bu konuda birtakım püf noktalar sunmaya çalışalım.

Doğru Pudra Uygulaması ile Güzellik Sırları

Siz de güzelleşmek için yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız, işe pudranızı doğru seçmek ve uygulamak ile başlayın. Cilt tonuna uygun bir şekilde seçim yapmanız bu konuda en doğru kararlardan biri olacaktır. Yüzünüzü aydınlatmak için açık renk pudra tercih edebilirsiniz. Bunun yanında koyu renkte pudraları gölgeleri konturlamak için kullanmanız mümkündür. Ayrıca para harcamadan güzelleşme yöntemleri arasında önemli bir konumda yer alan pudra kullanımında her zaman cildiniz için en uygun tonu seçmeyi unutmayın.

Far ile Gelen Güzellik

Farınızı bir eyeliner olarak kullanmayı deneyin. Bunun yanında eğer farınız açık renkte ve toz halindeyse, aynı far renginin daha koyu bir tonu ile karıştırın ve bu karşımı yüzünüzü aydınlatmak için kullanın.

Dudaklarınız Daha Canlı ve Belirgin Olsun!

Dudaklarınızı daha belirgin bir hale getirmek için göz kalemi ile dudak çevresini boyayabilir ve bunun yanında mat farla birlikte harika görüntüler meydana getirebilirsiniz. Ayrıca rujunuz bitmeye yakın bir duruma geldiği anlarda fırça yardımı ile sürülmeyecek kadar olan kısmı alarak dudaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Parlak ve Canlı Saçlara Sahip Olun!

Saç renginiz koyu tonda ise sirke ile hem canlı hem de parlak saçlar elde etmeniz mümkündür. Bunun yanında limon da satı saçların canlı bir görünüm kazanmasında oldukça etkilidir.

Yorgun Gözlerden Kurtulun!

Bir çay kaşığı kadar elma rendesi hazırlayın. Sonrasında salatalık ya da patates dilimleri ile birlikte elma rendesini gazlı bez yardımı ile gözlerinize yerleştirin. Yaklaşık olarak 10 dakika kadar bu karışımı gözlerinizde bekletin ve sonuçları yakından görün.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu