Güzellik Sırları

Cildinizi Sonbahara Hazırlayabilirsiniz

Cildinizi Sonbahara Hazırlayabilirsiniz

 

Tüm yaz boyunca güneş, deniz, havuz, rüzgâr faktöre bağlı olarak cildin yorgunluğuna dikkat çeken Ergül Keskin Conture Make Up Studio ‘nun Kurucusu, kontur Makyaj Eğitmeni Ergül Keskin, sonbahar gelirken cilt bakımlarını anlattı.

Cildinizin bakıma ihtiyacı var

Sıcak havaların belki de çok fazla etkilendiği unsurların başında cildimiz geliyor. Yaz güneşin zararlı UV ışınlarına maruz kalan,  deniz ve havuzda yıpranan cildimizin canlılığını kaybeden cildimizin taze bir ihtiyacı vardır.

Cildimizin erken yaşlanmasına sebep olur. Kurumuş bir ciltte ince kırışıklar bu sebeple ise bakımsız ve solgun biri görünüm olur. Yaz mevsiminin istenmeyen güneş lekeleri olumsuz anlamda etkiliyor.

BB Glow ile pürüzsüz bir cilt mümkün müdür?

BB Glow, fondöten kullanılmadan yapılır. Ciltte sıkılaşma, akne ve damar izlerinde azalma sağlar. Ciltte fondöten etkisi sunarak pürüzsüz ve aydınlık bir görüntüler. Doğal bir silüet için etkili iyi bir sonuçlar alan BB Glow’un kalıcılığı ortalama 4 ay ve 1 yıl arasında değişir. Mikro iğneler ve serumlar ciltte pürüzsüz ve parlak görünüm sağlar. Tamamı doğaldır. Cildi onarırken aynı zamanda hücre yeniler.

Somon DNA ile sonbaharı gençleşerek yaşayın.

Somon DNA aşısı, somon balığı sperm asitlerinden elde edilen ve ciltte genç hücreler üretilmesine dayanan yeni nesil güzellik uygulamasıdır. DNA ile ciltte genç hücreler gelişerek kırışıkla ve yaşlanmaya sebep olur. Somon DNA ve insan DNA’sına yakın olan formülasyonu sayesinde bağ dokusu cildi restore eder.

Cilt problemlerine değişiklik gösteren bu ileri vakalarda 1 kür şekilde uygulanır. Bir kür yaklaşık olarak 3 seanstan oluşur. Seans süreleri 1 saattir. Seans araları 20 gündür. Cilde yılda 2 kez uygulandığında genç bir görünüm ortaya çıkar.

Derinlemesine temizlik

Sağlıkla parlayan cildin sırrı temiz olmasıdır. Ciltte kir ve makyaj kalıntılarından arındırılmayan cildin güzel bakımlı görünmesi beklenemez. Kökten uca derinlemesine temizleyen Hydra Facial tam da cildin bakımını sağlar. Hydra Facial cildi temizler ve gençleştirir ve parlak görünümler elde edilir. Vakumlu başlık ile ölü hücreleri aspirin eden bakım, ciltte serumlar ile cildi yapılandırır. Sonuç: temizlenmiş, ölü derilerden arındırmış bir hale gelir.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu