Güzellik Sırları

Kaşlarınızı profesyonel gibi yapıştırın

Kaşlarınızı profesyonel gibi yapıştırın

 

Kaşlarınızı yapıştırmak, makyaj sanatçıları, güzellik tutkunları ve sanatçılar arasında tamamen farklı bir göz şekli yanılsaması vermek için kullanılan bir teknik.

– Kaşlarınızı Temizleyin

Üzerinde makyaj olmadan temiz kaşlarla başlayın. En iyisi, makyajınızın ilk adımı olarak kaşlarınızı yapıştırmak ve bitirdikten sonra tabanınızın geri kalanıyla yukarı çıkmaktır.

– Kaşlarınızı Yapıştırıcıyla Kapatın

Tutkal çubuğunu kaş kılınızın ters yönünde ovalayacaksınız.

– Kaşlarınızı Düz Tarak Kaş makarasını kullanarak, kaşlarınızdaki kılları olabildiğince düz bir şekilde fırçalayın. Yapıştırıcıyı uyguladıktan hemen sonra bunu yapmanızı tavsiye ederiz. Daha sonra kurumasını bekleyin.

– Gerekirse Tekrarlayın

Yeterince düz olmadığını düşünüyorsanız, sadece saçınızla aynı yönde kaşın üzerinden gidin ve parmak ucunuzla veya başparmağınızla bastırın.

– Kaşlarınızı Renk Düzeltici ile Kapatın

Kaşlarınız yüzünüze düz bir şekilde yapıştırılıp kuruduktan sonra, şimdide renk düzeltme zamanı. Kıllarda ki koyuluğu gidermek için renk düzelticiyle kaşların üzerinden geçin.

– Pudra ile Ayarlayın

Kaş kıllarınızın yeterince gizlendiğini hissettiğinizde, ayarlamanın zamanı geldi. Renk düzelticinin üzerine gevşek pudrayı itmeden önce kapatıcının oturmasına izin verin.

– Pudra kapatıcı geldikten sonra Kaşlarınızı Gizleyin. Cilt tonunuza ve pudraya uyan bir kapatıcı ile bölgeyi tekrar gözden geçirin. Bunu birkaç kez yapmanız gerekebilir, ancak aşırıya kaçmamaya çalışın.

Her şeyde olduğu gibi, pratik mükemmelleştirir.

Çıkarmaktan ve yeniden başlamaktan korkmayın. Tutkal yıkanabilir, bu yüzden işe yaramazsa, yıkayın ve tekrar deneyin. Bu aceleye getirilecek bir şey değil, çünkü her adımın işe yaraması ve tamamen kuruması için zaman gerekiyor.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu