Yaşam Tarzı

Su Geçirmez Telefon Kılıfı

Su Geçirmez Telefon Kılıfı

Önceleri sadece konuşmak için kullanılmakta olan telefonların içlerinde artık kocaman farklı bir dünya bulunmaktadır. Ve telefonlar artık hiç kimsenin ellinden düşmemektedir. Bakkala giderken ve hatta banyo da bile elden düşmemektedir. Telefon yanlışlık evde unutulsa veya bir yere bırakılsa boşlukta hissedilmekte ve telefona bir an önce kavuşmak için dakikalar sayılmaya başlanmaktadır.

Bu kadar değer verilmekte olan telefonlar havuz ve denize girildiğinde kenarda bırakılmakta, akıllar ise yüzerken telefonlarda kalmaktadır. Cep telefon aksesuarları içerisinde en çok tercih edilenler ise birbirlerinden farklı olan telefon kılıfı modelleridir. Orijinal telefon kılıfları, örme telefon kılıfları, renkli telefon kılıfları, ilginç telefon kılıfları derken son olarak da su geçirmez kılıf ile telefon kılıfları oldukça hareketlenmiştir. Su geçirmez kılıf ile artık cep telefonları havuz ve denizde yüzerken yanınızda taşıyabileceksiniz.

Su geçirmez telefon kılıfı sayesinde telefonunuzu suda kullanma imkanı yakalayabilmektesiniz. Telefonunuz telefon kılıfı içerisindeyken suya daldırıp çıkarabilmektesiniz. Ayrıca telefonunuz telefon kılıfı içerisinde olduğu sürece suyun altında bile fotoğraf ve video çekebilmektesiniz üstelik tüm uygulamalarınızı kullanmaya devam edebilmektesiniz. Telefonunuzun dokunmatik olması kullanma açısından herhangi bir şey fark ettirmez ve rahat bir şekilde kullanabilmektesiniz. Su geçirmeyen telefonunuzu su altı kamerası gibi kullanabilmektesiniz. Ayrıca telefonlarınızı sis, su, toz, kar, yağmur ve deniz kumuna karşı koruyabilmektesiniz. Üstelik telefon kılıfı içerisindeyken telefonunuzla görüşmede yapabilmektesiniz.

Su geçirmez telefon kılıfının özellikleri ise; bir adet cırt cırtlı kapağı bulunmakta olan su geçirmez kılıfın 3 ayrı kilit mekanizması mevcuttur. Bütün kilitlerini sağlam bir şekilde kapattığınız zaman içerisine kesinlikle su sızdırmaz. Ve kullanmadan önce içerisine mendil koyarak test etmenizi önermekteyiz. Havuz ve denizde elinizden kaymaması için ayarlanan boyun askısı sayesinde düşürmezsiniz ve üzerinizde güvenle taşıyabilirsiniz. 10 cm x 14 cm ebatlarına sahip olan bütün cep telefonları ve fotoğraf makineleri için kullanıma uygundur.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu