Yaşam Tarzı

Coolsculpting Teknolojisiyle Kısa Sürede İstediğiniz Görünüme Kavuşun!

Coolsculpting Teknolojisiyle Kısa Sürede İstediğiniz Görünüme Kavuşun!

 

Bölgesel yağlarınızdan şikâyetçisiniz ve ne yediğiniz sağlıklı yiyecekler, ne girdiğiniz diyetler ne de yaptığınız sporlar fayda etmiyor mu? Normalde yapılması gerekenden çok daha fazla spor yaptığınız halde bölgesel yağlarınızdan kurtulamıyor musunuz? O zaman soğuk lipoliz uygulaması tam size göre! İşte soğuk lipoliz İstanbul uygulaması ile ilgili detaylar ve coolsculpting ile ilgili merak edilen soruların cevapları!

Soğuk Lipoliz İstanbul Nedir?

Soğuk lipoliz uygulaması, temle itibari ile bölgesel yağlardan kurtulmayı, daha fit ve daha orantılı bir görünüm elde etmeyi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama, aşırı yağlanma bulunan bölgelerdeki yağ hücrelerinin kademe kademe yok edilmesi, öldürülmesi işlemlerini kapsamaktadır. Ancak uygulama ile ilgili bilinen yaygın bir yanlış vardır. O da söz konusu uygulamanın liposuction uygulaması olarak görülmesidir. Oysa iki uygulama birbirinden farlıdır. Söz konusu farklar ise aşağıda verildiği gibidir.

  • Liposuction yaptıran kişilerin beklemesi gereken bir iyileşme süreci vardır. Oysa soğuk lipoliz için böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü soğuk lipoliz, bir cerrahi müdahale değildir. Cerrahi müdahale olmaması, beraberinde kesik veya dikiş gerektirmemesi demektir. Bu da söz konusu uygulamanın 45 dakikalık seansı bittikten sonra işlem gören kişinin günlük yaşamına sorunsuz bir şekilde devam etmesi anlamına gelmektedir. Bu bağlamda araştırma yapan kişilerin ilk olarak bu farkı göz önünde bulundurmaları gereklidir.
  • Coolsculpting, temel itibari ile kademe kademe gerçekleştirilen bir işlemdir. Bu işlemin gerçekleştirilmesi için “tek seferlik” uygulama yapılması yeterli değildir. Söz konusu işlemin ilk seansta yaktığı yağ oranı ise % 20 ila % 30 arasında değişmektedir. Oysa liposuction, tek seferde % 90’lara kadar etki etmeyi başaran bir işlemdir. Ancak, yan etkilerinin bulunması ve diğer işleme kıyasla daha zahmetli olması, liposuction uygulamasını soğuk lipoliz konusunda bir adım geriye atmaktadır.

CoolSculpting Uygulaması Kimler İçin Doğru Bir Uygulamadır?

Soğuk lipoliz İstanbul uygulaması hakkında araştırma yapan kişilerin en sık sorduğu soruların başında “ Soğuk lipoliz benim için doğru bir uygulama mı? ” sorusu gelmektedir. Oysa bu soruyu herhangi bir sınırlandırmaya bağlı olarak cevaplandırmak mümkün değildir. Ancak genel olarak belirlenmiş ideal kilosunun on kilo civarı üstünde bulunan kişilerin soğuk lipoliz yaptırmaları mümkündür. Bu işlemin diyet ile desteklenmesi bir zorunluluk olmasa da, işlemin etkisinin arttırılması için önerilmektedir. Bu sebeple kişilerin “ Bu benim için doğru bir yöntem mi? ” diye sormadan önce “Diyet ile destekleyecek iradeye sahip miyim? “ diye sormaları gereklidir. Bu soruya “Evet! “ cevabını veren kişilerin zaman kaybetmeye gerek duymadan söz konusu işlemi yaptırmaları mümkündür.

Soğuk Lipoliz Fiyatları Nelerdir?

Soğuk lipoliz fiyatları üzerinde etkisi bulunan bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar aşağıda verildiği gibidir.

Bu unsurların başında işlemin uygulanacağı bölge gelmektedir. Bu bağlamda söz konusu bölgenin boyutu, hangi bölge olduğu gibi unsurlar fiyat üzerinde etkilidir.Coolsculpting fiyatları üzerinde etkisi bulunan bir diğer unsur, söz konusu bölgede var olan yağ oranıdır. Yukarıda da belirtildiği üzere söz konusu işlemin uygulanması gereken kilo aralığı, ideal kilo ile 10 kilo fazlası arasındadır. Bu sebeple bölgenin kilo oranı işlem fiyatı üzerinde etkilidir.İşlemi uygulayacak olan kişi veya kliniğin uzmanlığı fiyat üzerinde etkilidir.Ameliyatsız, iğnesiz, ağrısız ve zahmetsiz bölgesel zayıflama yöntemi soğuk lipoliz, Coolclinic deneyimi sayesinde yalnızca bu yaza değil, her yaza damgasını vurmaya devam ediyor! Sizde Coolclinic ile görüşmek ve soğuk lipoliz hakkında merak ettiğiniz her sorunun yanıtını almak için https://www.coolclinic.com.tr/ ‘i ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu