advertorial

Farklı Tatları Keşfedin

 Elektronik Sigaranın Likitlerindeki Farklı Tatları Keşfedin

 

Elektronik sigaranın olmazsa olmazlarından birisi olan e- likitler farklı aroma ve tatlara sahiptir.  E- sigaraya yeni başlayan ve bu deneyimi daha önce yaşayan e- sigara kullanıcılarını damak zevkine uygun olarak farklı aromalar ile üretilen likitleri kalitesi ve lezzeti de üreticiler arasında farklılık göstermektedir.

Likit E- Sigarada Ne İşe Yarar

Elektronik sigara cihazını içerisinde bulunan tank ve kartuşlara doldurulan sıvı maddeye likit adı verilmektedir.  Likitler farklı meyve ve bitkisel sıvı aromaları ile özel formüle edilmiştir. Tank ya da kartuşa doldurulan likitler e- sigaranın temel parçası olan atomizer tarafından ısıtılır ve sigaraya içinize çektiğinizde de duman haline dönüşür.  Gerçek sigara da bulunan katran zift gibi zehirli maddeleri kesinlikle yoktur. Fakat çok az miktarda nikotin olduğu da bir gerçektir.

 E- Likittin İçeriğinde Neler Var

Elektronik sigara likitti ya da e- likit olarak da isimlendirilen sıvı maddenin içerisinde bitkisel gliserin ve propilen glikol maddeler bulunmaktadır.  E-likitler 5 farklı aroma çeşitleri ile üretilmektedir. Bunlar ise şu şekilde sıralanır

  • Tütün aromaları,
  • Meyve aromaları
  • İçecek aromaları
  • Nane aromaları
  • Gurme aromaları

Elektronik sigara kullananların elinde en az iki farklı aromaya sahip likit çeşidi olmalıdır.  Bu sayede her zaman aynı tadı kullanmaktan bıkmazsınız ve gerçek sigaranın verdiği acı ve dumanlı lezzeti   ağza bile almak istemezler.

 Kaliteli ve Egzotik Likit Aromaları Nelerdir

Egzotik tatları ile elektronik sigara kullanımını farklı ve benzersiz bir eneyim yaşatan elektronik sigara likitleri sağlık açısından da oldukça önemli bir konumda yer alıyor.  Bu nedenle kaliteli ve profesyonel çalışmalar ile yapılan orijinal likitleri kullanmanız tavsiye ediliyor. Eğer aldığınız likittin hangi şartlarda üretildiğini bilmeden kullanmak, e- sigara kullanıcıları gelecekte bir takım sağlık problemlerin yaşatabilir. Bu nedenle satın alacağınızı likitin fiyatı, aroması ve lezzeti kadar kalitesini de araştırmanız ve en seçkin markaların likitlerini tercih etmelisiniz.

 E- Likittin Kalitesi Nasıl Anlaşılır

E sigara için gerekli olan likitti kaliteli olduğunu anlamak için bazı faktörlere dikkat etmeniz gerekiyor.  Gerek likit olsun gerekse de e- sigara olsun yurt dışında üretildiklerinden dolayı bazı kullanıcılar   e sigara ve likit satın alırken yurt dışında üretilmiş olmasına dikkat etmektedir. Fakat e- sigaranın ülkemizde de yaygınlaştığı bu günlerde yerli, üretim olarak da kaliteli ve likit çeşitleri üretilmektedir. Bunun dışında sahte ve kalitesiz likitlerin üzerinde son kullanma tarihleri bulunmaz ayrıca plastik şişede satılırlar.  Likit sıvı akışkan olurlar. En son olarak da jelatinli kapağı bulunmaz. Böyle tarz likitleri satın almamanızı öneririz.

 E- Sigara Likiti Zararlı Mıdır

Genellikle doğal bileşenlerden yapıldıkları için gerçek sigaranın içerisinde bulunan katran zift ve benzeri gibi zehirli maddeler likitlerde bulunmaz. Gerçek sigaraya kıyasla daha az zararlı olan e- likit çeşitleri ve elektrink sigara modelleri için https://elektroniksigarashop.org  online adresimizden satın alabilirsiniz.

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu