advertorial

Ankara Lazer Epilasyon

Ankara Lazer Epilasyon

 

Ankara lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmak için kişilerin başvurduğu bir güzellik merkezidir. Site içerisinde dilediğiniz her konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Lazer epilasyon istenmeyen tüy ve kıllardan kalıcı olarak kurtulma yoludur.

Bu işlem tamamen ışın tedavisi ile uygulanan modern bir tedavidir. Lazer epilasyon vücutta istenmeyen tüylerin seyrekleşmesine ve hatta tamamen yok olmasına yarayan bir tedavidir.

Son yıllarda güzellik merkezleri tarafından uygulanan bu işlem işinin ehli güzellik uzmanları tarafından uygulanır. Lazer epilasyonun herhangi bir yan etkisi genel anlamda bulunmasa da bazı kişilerde istenmeyen problemlere neden olabilir. Ancak Rhea güzellik merkezinden ankara lazer epilasyon için görüşme sağlayabilirsiniz.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Kaç TL?

Lazer epilasyon için verilebilecek net bir rakam yok. Bunun sebebi lazer epilasyon seansları kişinin kıl tipine, rengine, ten rengine işlemin uygulanacağı bölgeye göre farklılık gösterir. Ancak genel anlamda 2022 yılında tüm vücut lazer epilasyon fiyatları 1000 TL ile 4000 TL arasında değişebiliyor.

Lazer Epilasyon Seans Fiyatları Ne Kadar?

Lazer epilasyon seans ücretleri ortalama olarak 150 ila 300 TL arasında değişir. Kadınlar için ortalama seans ücreti 200 TL’den başlar. Erkeklerde ise seans ücreti 300 TL’den başlar.

Ankara Lazer

Ankara’da lazer epilasyon yapan bir çok güzellik merkezi bulunuyor. Bunların başında ise Rhea Güzellik Merkezi geliyor.

Lazer Epilasyon Kalıcı Çözüm mü?

Lazer epilasyon kişinin kıl ve cilt rengine göre yapılan bir güzellik uygulamasıdır. Bu tedavi güzellik uzmanları tarafından uygulanır. Lazer epilasyon kalıcı çözüm mü? Evet, lazer epilasyon istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmak için kalıcı ve kesin bir güzellik uygulamasıdır.

Lazer Epilasyon İle Tüyler Tamamen Biter Mi?

Lazer epilasyon tedavi seçeneği ile istenmeyen tüylerden tamamen kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyon tedavi seçeneğinden kalıcı ve kesin sonuç almak için seansları atlamamalı, temizlik kurallarına uymalıdır. Bu sayede %90 civarında kesin ve kalıcı sonuç elde edebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Ömür Boyu Kalıcı Mı?

Lazer epilasyon ömür boyu kalıcı bir işlemdir. Lazer epilasyonda kıl köklerine işlem uygulanır ve tüylerden tamamen kurtulmanızı sağlar.

Lazer Epilasyon Kaç Yaşında Yapılmalı?

Lazer epilasyon için genel bir yaş sınırı olmasa da ergenlik döneminde kıl üretiminin hormonal olarak artmasından dolayı bu dönemde lazer epilasyon işlemi uygulaması pek önerilmez. Bu nedenle 18 yaş altı kişilerin lazer epilasyon uygulaması önerilmiyor. Ancak bunun için Ankara lazer epilasyon, Rhea güzellik sitesinden bilgi alabilirsiniz.

 

Kaynak: https://rheaguzellik.com/lazer-epilasyon/

Facebook Comments Box

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu