advertorial

Gebze İş Güvenliği Firmaları

Gebze İş Güvenliği Firmaları

 

Gebze iş güvenliği firmaları için şirketinize profesyonel çözümler üretecek, olası risk faktörlerini gözeterek tam güvenlik sağlayacak bir şirket arayışında iseniz Ekşioğlu OSGB ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yıllardır süregelen meslek hastalıkları, kişilerin tedbirsizlik nedeni ile yaşamını yitirmesi ve farklı faktörler, iş güvenliğini Kanunlar nezdinde zorunlu hale getirmiştir. Bugün birçok kurumsal firma hem ekibine gerekli eğitimlerin verilmesi hem de işveren olarak tüm sorumlulukların yerine getirilmesi için İSG hizmetlerinden yararlanmaktadır.

 

Her işletme; çalışan sayısı ve işin tehlike sınıfına yönelik olarak iş sağlığı ve güvenliği desteği almak zorundadır. Bu noktada uzman bir şirket ile çalışma hususu ön plana çıkmaktadır. İSG ve OSGB hizmetlerinde uzman kişiler ile çalışarak iş verimini maksimum düzeye ulaştırabilmeniz mümkün.

 

“2012 yılında çıkan 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu tüm işverenlerin iş güvenliği önlemlerini almasını zorunlu kılmıştır. İş güvenliği ile alınan tedbirler işyerinde çalışanları tehlikelerden koruyacak, üretim ve işletme güvenliğini sağlayacaktır.”

 

İş güvenliği çalışmalarının hedefleri;

Tehlike arz eden  riskli durumları ortadan kaldırmak veya olumsuz etkilerini en aza indirgemek,

Oluşabilecek maddi ve manevi zararları yok etmek,

Çalışma verimini yükseltmek,

Çalışanlara sağlıklı bir iş ortamı sağlamak,

Çalışma şartlarının olumsuz etkilerinden tüm çalışanları korumak,

İş ve işçi arasında mümkün olan en iyi uyumu sağlamak,

Gebze İş Güvenliği Firması ve İSG Eğitimleri Ekşioğlu

 

Gebze iş güvenliği firması Ekşioğlu, sahip olduğu güçlü sektör tecrübesi ve profesyonel ekibi ile mükemmel süreç yönetimi sağlar.

 

İş sağlığı ve güvenliği konusundaki ihtiyaçlarınıza güçlü bir çözüm ortağı olan ve Türkiye’nin geleceği için güvenli iş yerleri yaratan Ekşioğlu, iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebilmesi için, toplumda bu yönde bir iş bilincinin ve kültürünün yaygınlaştırılması adına faaliyetlerini sürdürüyor.

 

İstanbul OSGB Firmaları hizmet kapsamında yapılacak çalışmalar işyerinin tehlike sınıfına istinaden belirlenmektedir. İşyerinin tehlike sınıfının belirlenmesi, risk analizlerinin oluşturulması, acil durum eylem planlarının belirlenmesi, senelik planların hazırlanması ve iş güvenliği uzmanı temini gibi hizmetleri OSGB firmanızdan alabilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu