Diyet Önerileri

Aristo diyeti ile zayıflama

Aristo diyeti ile zayıflama

 

Aristo Diyeti bitkisel bazlı beslenmeye dayalı bir beslenme programıdır. Çiğ sebze ve meyve tüketilmesini önerir. Vegan beslenme şekline geçiş yapmak birçok kişi için zorlayıcı görünebilir. Ancak Aristo Diyeti ile ilk 3 hafta hayvansal gıdalar yerine bitkisel gıdalar tüketerek bunun aslında mümkün olduğunu görebilirsiniz. Çoğu kişi sebze ve meyve ağırlıklı beslenmenin doyurucu olmadığını düşünür. Oysaki Aristo Diyeti ile size özel olarak hazırlanan beslenme listesiyle hiç aç hissetmezsiniz. Hayvansal gıdaları tüketmediğinizde vücudunuzdaki şişlikler azalır, daha hafif ve ince hissetmeye başlarsınız. Bol bol sebze yemekleri tüketmek, şekeri az meyveler ve bakliyatlarla öğünleri renklendirmek bir süre sonra sizin için normal hale gelir.

Aristo Diyeti sayesinde 1 ayda kilonuzun %10’unu kaybedebilirsiniz. Aristo Diyeti bedensel olarak hafifleme sağlarken zihninizi de temizler.

Dr. Gönül Ateşsaçan’ın Aristo Diyeti Nasıl Yapılır?

Aristo Diyeti kısa süreli bir diyet programı değildir. Tamamen kişiye özel olarak hazırlanan uzun süreli bir beslenme programıdır. Aristo Diyeti ile hızlı ve kalıcı kilo verebilirsiniz. Beslenme düzeninize %80 oranında meyve ve sebze olacak şekilde değişiklik yapmanız yeterlidir. Bitkisel bazlı beslenme ile günden güne kendinizi daha hafif, daha ince, daha zinde ve mutlu hissedersiniz. Aristo Diyeti’nde glüten tamamen yasaktır. Hamur işleri, abur cuburlar, paketli gıdalar bu süreçte tüketilmemelidir. Bunun yerine çiğ yeşil sebzeleri sınırsız tüketebilir, yeşil elma, ananas gibi şekeri düşük meyveleri ara öğünlerinizde yiyebilirsiniz. Bitkisel bazlı beslenmede porsiyon sınırı yoktur. Ancak tek porsiyonla da tıka basa doyabilirsiniz. İlk 3 hafta hayvansal gıdalar hiç tüketilmez. Bu süreç sonrasında hayvansal gıdaları tüketirken hissettiğiniz şişkinlik ve ağırlık sizi bitkisel bazlı beslenme teşvik edecektir. Bu süreçten sonra siz kendi isteğinizle bitkisel bazlı beslenmek istersiniz. Böylece beslenme alışkanlıklarınız değişir ve hayatınızda yeni bir dönem başlar.

 

Aristo Diyeti yaparken bir ya da iki gün detoks programı verilir. Böylece vücuttaki tüm ödem ve toksinler atılmış olur. Aristo Diyeti yapan birçok kişi bitkisel bazlı beslenmeye başladığından beri daha iyi uyuduğunu, daha hafif hissettiğini, kilo verdiğini, inceldiğini ve huzurlu hissettiğini söyler.

Aristo Diyeti ile ilgili daha detaylı bilgi almak için resmi sitesi olan http://www.aristodiyeti.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu