Güzellik Sırları

Cilt Güzelliğinin Sırrı Nedir?

Cilt Güzelliğinin Sırrı Nedir?

 

Sağlıklı ve mükemmel bir cildin sırrı nedir bilmek ister misiniz? Elbette istersiniz ama mükemmel bir cildin sırrı sandığınız gibi bir sürü ve karmaşık ve bir o kadar da pahalı kozmetik ürünlerinden geçmez. Mükemmel, pürüzsüz ve sağlıklı bir cildin sadece güzel bir sabah kahvaltısından geçer.

Güzelliğin Sırrı Kahvaltı  

Güzelliğinizin en büyük desteği olan ve günün ilk öğünü olan kahvaltınıza her zaman önem göstermek zorundasınız. Çünkü uzun zaman içerisinde kahvaltı alışkanlığınız cilt yapınızı ve güzelliğinizi etkileyecektir.

Sabah sabah cildinizi kahve veya çay ya da şekerli çörekler ile zehirlemek yerine su, meyve suyu, süt, bal ve kahvaltı gevrekleri ile besleyin.

Eğer yukarıdaki besinleri her sabah kahvaltıda alışkanlık haline getirirseniz hem cildiniz her gün maruz kaldığı olumsuz dış etkenlerden korunurken ayrıca cildinizi nemlendirip beslenir.

Eğer sizde her yaşta genç bir cilde sahip olmak istiyorsanız her sabah kahvaltıda yiyeceğiniz besinleri menüler olarak hazırlayıp yemeği alışkanlık haline getirmelisiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu