Yaşam Tarzı

En İyi İnstagram Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

En İyi İnstagram Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Günümüzde sosyal medya platformlarını kullanmayanımız yoktur herhalde. Şüphesiz bu platformlarda en ilgi çekici olanlarının başını Instagram çekiyor.

Instagram’ da fotoğraf paylaşırken her zaman iyi çıkmak isteriz ve bazen telefonlarımızın kameraları bu konuda yetersiz kalıyor.

Bu sürçte ise devreye fotoğraf düzenleme uygulamalarına talep artıyor.

Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları kullanarak daha kaliteli ve güzel görünen fotoğraflar yayınlayabilirsiniz. Gelin bu uygulamalara bir göz gezdirelim.

Snapseed: Bu fotoğraf düzenleme uygulaması en çok tercih edilen ve ücretsiz uygulamalardan yalnızca birisi. Yüzündeki sivilcelere, lekelere kadar yok edebileceğiniz bu uygulama sayesinde fotoğraflarınıza kesinlik de katabilirsiniz. Renkli birçok efekti içerisinde barındıran uygulama sayesinde Instagram’ da biri birinden güzel fotoğraflar paylaşabilir. App Store’dan ve Google Play Store’ dan ücretsiz erişebileceğiniz uygulama en iyi Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yerini alıyor.

Adobe Lightroom Photo Editor: En bilindik ve en güvenilir Ücretsiz Instagram fotoğraf düzenleme uygulaması denilebilecek uygulamalarında bir tanesidir. Uygulamayı kullanarak fotoğrafın ışığını, çektiğiniz nesnenin arkasını bulanıklaştırma, siyah tonlarında bir sürü efekt, ve yine farklı onlarca efekte ulaşabilirsiniz.

Uygulama sayesinde fotoğraflarınızı profesyonel bir işçilikle düzenleyebilirsiniz. App Store’dan ve Google Play Store’dan ücretsiz indirebileceğiniz uygulama ile siz de kendi mükemmel fotoğrafınızı tasarlayabilir ve paylaşabilirsiniz.

 

Prisma: Eğer Instagram’ da sergi gibi bir sayfa açmak istiyorsak kullanmamız gereken uygulama kesinlikle Prisma. Uygulamanın tasarlanmasında bu husus göz önüne alındığı için fotoğraf düzenlerken kendinizi Picasso olarak görebilirsiniz. Tablo gibi fotoğraflar düzenlemenize yarayacak bu uygulamaya ücretsiz olarak hem App Store’dan hem de Google Play Store’dan ulaşmak mümkün. Bir ressam edasıyla fotoğraf düzenlemek işte bu kadar basit ve keyifli.

Huji Cam: Eskiden çekilen fotoğraflara ne kadar özeniriz değil mi. O eski retro görüntü kimi cezbetmez ki. İşte Huji cam bunun için bir biçilmiş kaftan. Uygulama sayesinde eskiden çekilmiş fotoğrafların görüntüsünü yakalayabilir ve o zamanlara dönmüş gibi nostaljik bir serüvene çıkabiliriz. Uygulamanın tek kötü yanı diyebileceğimiz yönü sadece App Store’da bulunması ama ücretsiz olarak bulunduğu için kullanıcılar uygulamanın keyfini çıkarabilir ücretsiz Instagram fotoğraf düzenleme yaparak beğeni sayılarını artırabilirler.

VSCO: Çektiniz fotoğrafları düzenlerken doğallıklarının bozulmasından şikayetçiyseniz VSCO’ ya bakmanızı öneririm. Çekilen fotoğraflara gayet doğal efektler uygulayarak sanki hiç efekt yokmuş gibi güzel ve pürüzsüz fotoğraflar elde edebilirsiniz. Çokça kişinin kullandığı uygulamada memnuniyet yüzdesi oldukça yüksek. Instagram’ da VSCO  ile düzenlenip yüklenen fotoğraflara like bombardımanı yapılması gayet doğal J . Uygulama App Store’da ve Google Play’de Ücretsiz olarak kullanıcılarını bekliyor.

 

Yukarıda birbirinden güzel Instagram fotoğraf düzenleme programı listesinden kendinizin ihtiyaçları çerçevesinde seçeceğiniz uygulamalar ile yüksek etkileşime ulaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı olduğundan farklı ve güzel bir biçime sokabilir etkileyiciliğini artırabilirsiniz. Çoğunu her telefona indirebileceğiniz ve ücretsiz olan uygulamalardan seçiminizi yapıp kendi eşsiz fotoğrafınızı tasarlamaya başlayın.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu