Kadın Dünyası

Erkeklerle Nasıl Konuşulur

Erkeklerle Nasıl Konuşulur

Erkeklerin dikkatini çeken bir kadın olmak, beğenilerini duymak ve sizin de beğendiğiniz bir erkeğin ilgisini çekip bu ilginin hep üzerinizde kalmasını sağlamak için erkeklerle nasıl konuşulur kısmına da ayrı bir özen göstermek gerekiyor. Her erkeğin beğendiği kadın tipi farklı olsa da iş konuşmaya geldiğinde hepsinin bir kadında aradıkları kriterler aşağı yukarı aynıdır.

Erkek ile Kadın Arasındaki Farklar Nelerdir?

Erkeklerle nasıl konuşulması gerektiğini bilmek öncelikle kadın ve erkek arasındaki farkı bilmekten geçer. Örneğin kadınlar birçok konu hakkında uzun uzun konuşmaktan hoşlanırlar. Ancak erkekler net olunması taraftarıdır. Bu yüzden gereksiz laf kalabalığı yapmayın. Gülümsemek de sihirli bir etki bırakacaktır. Pozitif bir kadın zaten her zaman bir sıfır önde olarak işe başlamış demektir. Erkeksi hareketler erkekler için çoğu zaman iticidir. Bu sebeple daha nazik ve zarif olmanız sizin için avantaj olacaktır.

Erkeklerin avcılık merakı kadın ve erkek ilişkileri için de geçerlidir. Bu yüzden onun bir adım gerisinde durduğunuzu hissettirip onun sizi etkilemeye çalışmasına müsaade edin. Samimiyet derecenize bağlı olarak konuşurken koluna hafifçe dokunmak ve gözlerine bakmak da oldukça etkileyici bir izlenim bırakacaktır.

Erkeklerle Konuşurken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar Nelerdir?

Birini çekiştirmek, diğer kişiler hakkında kötü sözler söylemek ve küfür gibi kadının ağzına yakışmayacak kelimeler sarf etmek erkeklerin gözünde bir kadın olarak değerinizi düşürecektir. Haylaz ve muzip tarafınızı basitliğe düşürmeden ortaya çıkarmaya, bir yandan net olurken bir yandan gizemli tarafınızı korumaya ve onu takdir ederken ulaşılmaz olduğunuzu da hissettirmeye özen gösterdiğiniz takdirde beğendiğiniz erkek üzerinde baş döndürücü bir etki bırakacağınızdan emin olabilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu