Kadın Dünyası

Meme Büyütmenin İdeal Yolu

Meme Büyütmenin İdeal Yolu

 

Meme büyütme son zamanlar da estetik geliştikçe daha çok araştırılan bir konu haline geldi. Yazımızda meme büyütmenin ideal yolu ve meme büyütmeyle alakalı sorularınıza cevap verdik.

Meme büyütmenin ideal yolu denilince akla belki de birçok yöntem gelmektedir. Estetik alanı günümüzde oldukça gelişti. Bugün çözemeyecekleri herhangi bir vücut veya cilt problemi yok denilebilir. Meme büyütme ameliyatları ise kadınların estetik operasyonları arasında en sık araştırdığı ve estetik uzmanlarına başvurduğu konulardan biridir. Daha dolgun göğüslere sahip olmak her kadının isteyebileceği görünümlerdendir. Bu sebepten ötürü kadınlar tarafından meme büyütmenin yolları araştırılmalı ve merak edilmektedir.

Böylesine yoğun talebin bulunduğu bir alanın suiistimal edilmesi de söz konusudur. Meme büyütme ameliyatları her kadında iyi bir sonuç elde edilmeyebileceği gibi bazı ağızdan alınan hormon hapları gibi yöntemlere başvurmak kanser gibi sonuçlarla dahi sonlanabilir. Bu yüzden meme büyütme ameliyatı gerçekleştirmeden önce iyice araştırılmalı, bu konuda alanında iyi bir doktor seçilmeli ve güvenilir olmayan güzellik merkezleri gibi yerlere bu işlem yaptırılmamalıdır. Meme büyütme için aldığınız haplar görünürde bir fark yararsa da memenin içerisinde ödem sebebiyle gerçekleşir. Bu yüzden sağlığınızdan olabilirsiniz.

Meme Büyütmenin Risksiz Bir Şekilde En Doğru Yolu Hangisidir?

Uzmanların söylediğine göre en doğru yol; memeye uygulanan yağ enjeksiyonudur. Yağ enjeksiyonunun ilk kullanıldığı dönemler de uzmanlar kanser riskinin en fazla bulunduğu bölgelerden biri olduğu için yağ enjekte edilmesini doğru bulmazsa da zamanla yapılan araştırmalar sonucu bu olgunun doğru olmadığı ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğu uzman yağ enjeksiyonu yöntemini en ideal yöntem olarak uygulamaktadır. Yağ enjeksiyonu yönteminin en güzel yanlarından biri göğsün doğal görünümünü bozmadan büyütüyor oluşudur. Zayıf hastalarda deri yapısı genellikle ince bir yapıdadır. Böyle bir hastaya protez uygulanması hem doğal durmayacağı gibi bir süre sonra hastayı da hissedilebilir bir şekilde rahatsız edebilir. Bununla birlikte yağ enjektesi yöntemi tek başına yeterli olmayabilir. Yani hastaların ideal meme büyüklüğü ölçüsüne kavuşmaları için bir kaç defa yağ enjektesi yapmaları gerekebilir.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu