Yaşam Tarzı

EVLİLİKTE AİLELER VE SIKINTILARI

EVLİLİKTE AİLELER VE SIKINTILARI

 

Evlilikte eşlerin aileleri ve yaşanan sıkıntılar birçok kişinin yaşadığı durumdur.

Sevgi ve aşk iki insanı bir araya getirip bir arada tutan özel duygulardır. Ancak bu duyguları sadece hissetmek yetmez göstermek ve korumak gerekir.

Günümüzde severek evlenen çiftlerin evliliklerinin ilk yıllarında olan aşk ve sevgisi ileriki yıllarda azaldığı görülmektedir. Bunun başlıca nedenleri ise cinsel ilişkide azalma, çocuk olmama nedeni ve eşlerin ailelerinin yuvaya müdahil olması birçok evliliği bitme noktasına getiren hususlardır. Mutlu ve huzurlu bir evlilik yuva için eşlerin özelini anne baba dahil olsa kimseye paylaşmaması gerekmektedir. Günümüzde bu hataya düşen birçok kişi var ve sıkıntıya düşen evlilikler bunun en büyük sebebi, ikinci bir husus ise cinsel ilişkide belli bir süre sonra isteksizlik görülmektedir. Araştırmalarda bunun daha çok kadınlarda görüldüğü ortaya çıkmıştır, bir diğer husus ise çocuk olmama hususudur. Bunun sebebi ise erkeklerde yada kadınlarda olan sorunlardan dolayı olmamasıdır artık günümüzde tıbbın ilerlediği bugünlerde bununda çaresi vardır.

Özet olarak eşler huzurlu ve mutlu bir yuva istiyorlarsa eğer evliliklerine ailelerini katmamaları sırlarını söylememeleri gerekir.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu