Yaşam Tarzı

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon

                                    

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon dendiği zaman ilk akla Buz Lazer epilasyonun geldiğini gözlemledik. Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon merkezleri arasında öne çıkan Buz Lazer, günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul ediliyor. Eksiksiz bir lazer epilasyon sunmak için teknolojik yeniliklerden yararlanan Buz Lazer, tüm dünyada uygulanan bir sistem.

Buz Lazer: Lazer Epilasyonda Üst Seviye Konfor

İstenmeyen kıllardan kalıcı olarak üstelik ağrısız ve konforlu bir şekilde kurtulmak herkesin hayali. Bu hayali gerçekleştirmek için geliştirilen Buz Lazer patentli teknolojiler kullanıyor. Ice Teknoloji patentli bir soğutma sistemi. Bu gelişmiş soğutma sistemi ciltte etkili bir soğutma sağlıyor, cildi -3 dereceye soğutuyor. Tedavi başlığının safir ucundan yapılan soğutma tüm seans boyunca sürüyor. Safir uç, cilde ilk temas ettiğinde buz gibi soğuk bir his veriyor ve cilt anında serinliyor. Aynı zamanda cilt yüzeyini de koruyan bu etkili soğutma, yanık riskini minimuma indiriyor. Yan etki riski olmadan ağrısız lazer epilasyon yaptırabilmek elbette hasta memnuniyetini arttırıyor.

Buz Lazer, SHR Teknolojisi ile kıl köklerini kademeli olarak ısıtıyor. Tekli lazer atımları yerine tedavi başlığının cilt üzerinde sürekli hareket etmesi hem ağrıyı ortadan kaldırıyor hem de konforu arttırıyor. Tüm bu patentli teknolojiler, uzun yıllar süren araştırmalar sonucu geliştirilmiş özellikler. Buz Lazer epilasyon bu yenilikçi teknolojilerle adeta masaj konforunda lazer epilasyon sunuyor.

Tüm Cilt ve Kıl Tipleri İçin Buz Lazer

Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin epilasyonunda FDA onayına sahip güvenli bir sistem. Aktif güneşe çıktıktan 1 hafta sonra Buz Lazer uygulanabiliyor. Birçok lazer epilasyon yönteminde olduğu gibi cilt renginin açılmasını beklemeden Buz Lazer yaptırabilmek elbette büyük bir ayrıcalık sağlıyor. Böylece yaz aylarında da lazer epilasyon yapılabiliyor.

Her mevsimde tüm cilt tiplerine güvenle uygulanabilen Buz Lazer, lazer epilasyon yaklaşımını tamamen değiştirmiş durumda. Yaz aylarında uygulanabilen Buz Lazer sayesinde yaz aylarına denk gelen lazer epilasyon seansları sorun olmaktan çıkıyor.

Bazı lazer epilasyon yöntemlerinin yüz bölgesindeki ayva tüylerinde aktivasyona neden olduğu bilinen bir gerçek. Buz Lazer ayva tüylerinde aktivasyona ve bu tüylerde yayılmaya neden olmuyor. Bu nedenle yüz bölgesinde de güvenle uygulanıyor. Kaş şekillendirme ve kaş ortası için özel bir uca sahip olan Buz Lazer, bu hassas alanlar için de çözüm sunuyor. Buz Lazer’in özel yüz ucu, erkeklerde sakal şekillendirme ve burun, kulak  içi lazer epilasyonunda da kullanılıyor.

Günümüz teknolojileriyle mümkün olan en eksiksiz lazer epilasyonu sunmayı amaçlayan Buz Lazer ortalama 8 seans öneriliyor. Kıl kalınlığı, kıl rengi ve kıl yoğunluğu gibi etkenlere bağlı olarak bazen ek bir iki seans daha gerekebiliyor. Buz Lazer hakkında birçok klinik çalışma mevcut. Bu klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı sonuçları olduğunu kanıtlamış olan Buz Lazer, günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olarak yoluna devam ediyor.

Gerçek Buz Lazer merkezlerine ulaşmak için www.buzlazer.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu