advertorial

En Popüler Mobil Oyunda En Ucuz PUBG Mobile UC Fiyatları

En iyi Battle Royal oyunlarının başında gelen PUBG Mobil Milyonlarca insan tarafından oynanmaktadır. Oyunun fazla popüler olması ve popülerliğini kaybetmemesi bile oyuna hiç girmeyen insanların dikkatini çekmiş ve oyuna bakmaya itmiştir. Oyun basit bir hayatta kalma ve savaş oyunu olsa da oyun içerisinde yer alan görevler ve rank sistemi bir rekabet yarattığı için oyuncuları çekmektedir. Arkadaşlarınızla ve tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun olmasıyla sevilen bir oyundur. Oyuncular kendilerini diğer oyunculardan ayırmak için kıyafetlerini ve silah kaplamalarını özel olarak alabilmektedir.

UC Nedir?

PUBG Mobil oyununda UC parası sizin hayattaki gerçek paranızla oyun içinden nakit para almanız anlamına gelmektedir. Cebinizde ki nakit parayı oyun içerisinde ki karakterinizin nakit parası haline getirirsiniz. PUBG Mobil UC ile birçok şey almak mümkündür. UC’nin asıl amacı oyun içerisinde ki karakterlerin ayrımını göstermesiyle alakalıdır. UC ile gösterişli kıyafetler ve silah kaplamaları alındığında bekleme alanında diğer oyunculardan üstün gözükebilirsiniz. PUBG Mobile UC’si diğer oyunculardan kendinizi farklı göstermek için kullanılmaktadır.

UC Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile de yer alan UC para birimi ile karakter satın almak mümkündür. Oyuna yeni gelen ve özel hareketleri olan karakterlerden alabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan Yoldaş yani her zaman yanınızda gezecek bir şahin alabilirsiniz. UC’ler ile sandıkları açabilir ve destansı ögeler veya yükseltilebilir silahlar çıkartabilirsiniz. PUBG mobil de yer alan geliştirilebilir araba ve motoru da UC’ler sayesinde alabilir ve yükseltebilirsiniz. UC ile oyuncunuzun gözüktüğü alandaki araç koyma yerlerini ve silah koyma ünitelerini açabilirsiniz. PUBG Mobile de UC ile arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize popülerlik atabilirsiniz. UC ile Royal Pass yükselterek sezonda ki özel görevleri açabilir ve özel hediyeler kazanabilirsiniz. Oyundaki adınızdan mutlu değilseniz veya bayrağınızı değiştirmek istiyorsanız mağazadan UC karşılığında isim ve bayrak değiştirme kartları almanız mümkündür. UC ile oda kartları ve birçok öge alınabilmektedir.

PUBG Mobil UC Nereden Alınır?

PUBG Mobil’e UC yüklemesi yapmak için internet üzerinden alışveriş yapmanız gerekmektedir. İnternet üzerinde birçok site oyunlar için UC satışı yapmaktadır. Sitelerde yer alan fiyatlar fazlasıyla değişkenlik göstermektedir. PUBG Mobil UC almak için hem güvenilir hem de uygun fiyatlı siteler tercih etmelisiniz. Bazı siteler aldığınız UC’lerin kodunu vermemekte veya kullanılmış kodlar vermektedir. En Ucuz PUBG Mobile UC alımı için Gamebiyo.com sitesini inceleyebilir ve güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Siteden diğer oyunların para birimlerini de inceleyebilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu