advertorial

Flyzone Trambolin Parkı

Flyzone Trambolin Parkı

 

Flyzone Trambolin Parkı eğlenirken havalara uçabileceğiniz özel bir alandır. 4 yaşındaki miniklerden yetişkinlere kadar herkese hitap eden keyifli aktiviteleri Flyzone’da bulabilirsiniz. Trambolin eğlencesine bireysel veya grup olarak katılabilir, güvenli parkurlarda uçmanın tadına varabilirsiniz.

Flyzone Trambolin Parkı Nedir?

“Flyzone nedir?” sorusuna verilebilecek en kısa cevap uçuş parkı olabilir. Flyzone içerisinde yer alan trambolinleri kullanarak yer çekimine meydan okuyabilirsiniz. Zıplayarak eğlenebileceğiniz bu özel parkta eğlenceyi zirveye çıkaran çeşitli parkurlar yer alır.

Sirk akrobatlarından ilham alınarak tasarlanan Trapez ile uçuşa geçebilirsiniz. Trapez ile birkaç kez havada salınıp hız kazandıktan sonra kendinizi sünger havuza bırakabilirsiniz. Air Walk parkuru ile yer çekimine meydan okumayı bir üst seviyeye taşıyabilir, trambolinden aldığınız güç ile dik duvarlarda yürüyebilirsiniz.

Zıplama eğlencesini macerayla birleştirmek isterseniz Ninja Zone parkurunu deneyebilirsiniz. Ninja Zone, özellikle grup halinde vakit geçirmek için harika bir seçenektir. Parkur içerisindeki zorlu engelleri aşıp hedefe ilk ulaşan kişi olarak yarışı kazanabilirsiniz.

Fly Dunk parkuru ile NBA basketbol oyuncularına meydan okuyabilirsiniz. Trambolin yardımıyla oldukça yükseğe zıplayarak en havalı smaçları potaya atabilirsiniz. Challenge Bridge parkurunda rakibinizle mücadele edebilirsiniz. Flyzone tarafından verilen güvenli ekipmanları kullanarak rakibinizi köprü üzerinden sünger havuza atarak galibiyet elde edebilirsiniz.

Master Court bölümünde trambolin evreninin tadını sonuna kadar çıkarmanız mümkün. Bu bölümde toplam 21 adet trambolin yer alır. Arkadaşlarınızla birlikte eş zamanlı uçmak için harika bir ortam sunar. Skyfall bölümünde serbest düşüşün keyfine varabilirsiniz. Trambolinde yükseldikten sonra kendinizi sünger havuza bırakabilir ve uçuşunuzu güvenle noktalayabilirsiniz.

Oyun alanını daha emniyetli şekilde kullanabilmeniz için girişte size kaydırmaz tabanlı çoraplar verilir. Duvarlar ve köşeler olası çarpma anında zarar görmemeniz için çeşitli materyallerle kaplanmıştır. Flyzone içerisindeki oyun alanları, konusunda uzman kişiler tarafından her gün kontrol edilir. Siz eğlenirken her an size yardımcı olmak için bekleyen tecrübeli Flyzone personeli oyun alanının çeşitli kısımlarında bulunur. Olası kural ihlallerinin önüne geçerek sizin güvenliğinizi sağlar. Güvenle eğlenebilmeniz için belirlenen çeşitli kurallar vardır. Oyun alanı içerisindeki herkes bu kurallara uymakla yükümlüdür.

Flyzone’a Nasıl Gidilir?

Flyzone Trambolin Parkı’nın şimdilik dört şubesi vardır. Bunlardan birisi Nevşehir’de Nissara AVM içerisindedir. İstanbul’da yer alan üç şubesinden bir tanesi İstiklal Caddesi’ndeki Demirören AVM bünyesindedir. Diğer iki Flyzone parkıysa Mall Of İstanbul – Başakşehir ve Torium AVM – Esenyurt’ta bulunur. Flyzone Trambolin Parkı’na giderken özel aracınızdan veya toplu taşımadan yararlanabilirsiniz. Özel aracınızı AVM otoparkına bırakabilirsiniz.

Flyzone’da çeşitli etkinlikler düzenleyerek iş arkadaşlarınızla ekipçe eğlenebilir, çocuklarınız için okul aktivitesi ve doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz. Deşarj olabileceğiniz grup aktiviteleri için önceden haber vermeyi unutmayın.

Uçuş için bilet alırken sizin için hazırlanan avantajlı paketlerden faydalanabilirsiniz. Base Flight paketi 7-13 yaş grubundaki çocukların bir yetişkin eşliğinde, 13 yaşından büyük olanlarınsa tek başına 60 dakika boyunca eğlenmesini sağlar. Kid Flight yalnızca 4-7 yaş grubunun parkura alındığı özel bir pakettir. Çocukların ebeveyn gözetiminde eğlendiği bu seanstan günün belli saatlerinde faydalanabilirsiniz.

Night Flight ve Group Flight sadece 13 yaşından büyüklerin katılabileceği 60 veya 120 dakikalık eğlence paketlerdir. Cuma ve cumartesi günleri düzenlenen bu özel eğlencelerde sizlere bir DJ eşlik eder. Bunların dışında şirket ve kurum etkinlikleri için hazırlanan 60 dakikalık Event Flight ve doğum günleri için Party Flight paketleri de vardır.

Yer çekimine meydan okuyarak stresinizi atmak ve çılgınca eğlenmek için siz de Flyzone Trambolin Parkı’na gelebilirsiniz. Online bilet almak ve etkinlik rezervasyonları için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu