advertorial

Evolutionman Serum ve Şampuan Nasıl Alabilirim?

Evolutionman Serum ve Şampuan Nasıl Alabilirim?

 

Günümüzde eski zamanlarda olduğu gibi gerçek mağazalar arasında gezerek alış veriş yapmak yerini daha pratik yollara bırakmaktadır. Değişen ve gelişen teknoloji sayesinde internet kullanımı artmıştır. Pek çok iş bu sanal platform üzerinden yapılabilmektedir. Alış veriş siteleri ise en çok ziyaret edilenler arasındadır. Aradığınız bir ürün için birçok farklı adreste inceleme yapabilirsiniz. Ürün ile ilgili öğrenmek istediğiniz kullanım şekli, içerik bilgisi, imalatçı firma, saklama koşulları gibi detayları bu sitelerde yer alan yazılardan, video ve görsellerden hatta kullanıcı yorumlarından öğrenebilirsiniz. Sonunda bir resmi satış sitesinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Kargo Şirketi Seçimi

Sipariş verirken doldurmanız gereken kişisel iletişim bilgilerinizin yanında dilerseniz kargo şirketi seçimi de yapabilirsiniz. Sitemizde MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo ile orijinal ürün gönderimi sağlanmaktadır. Paketiniz sipariş bilgilerinizin bize ulaştığı aynı gün hazırlanır ve seçeceğiniz kargo firmasına teslim edilir. Pazar günü hariç bir ile iki iş günü arasında ürün ve ya ürünleriniz elinize ulaşmaktadır.

Online Ödeme

Hemen her şeyin online olarak gerçekleştiği sanal alış verişte evolutionman sipariş ödemeyi de bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. EFT ve havale seçeneklerinden kendinize uygun olanı ile satın alımınızı yapabilirsiniz. İsterseniz kapıda ödeme yöntemini de seçebilirsiniz. Bu yöntem kargo şirketi çalışanı yardımı ile adresinizde yapılabilen bir ödeme yoludur. Nakit para ve ya kredi kartı kullanımı sizin tercihinize kalmıştır.

Ürün İçindekiler ve Kullanımı

İçerisinde demir, omega3 ve 6, kolajen, keratin B1, B2, B3 Vitaminleri, yüksek kalsiyum, fosfor bulunan ürün tamamen bitkisel içeriklidir. Kullanımı da oldukça basit ve pratiktir. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerindeki kullanma talimatını okuyunuz. Temizliğini sağladığınız bölgede saç köklerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Serum şeklinde sunulan ürün 50 ml olarak şişelenmiştir. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Kampanyalı Fiyatlar

Kısa süreliğine devam edecek olan kampanyalı fiyatlarımıza göre 1 kutu evolutionman 209 tl, 2 kutu Evolutionman 399 tl ve 3 kutu Evolutionman  ise 579 tl olarak değerli alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Facebook Comments Box

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu