advertorial

Windows 10 Pro İle Zararlı Yazılımlara Karşı Koruma Sağlayın

Windows 10 Pro İle Zararlı Yazılımlara Karşı Koruma Sağlayın

 

İnternet üzerinde yapılan işlerin sayısı arttıkça, yine internet korsanlarının sayısı da bir hayli artmıştır. Bu da işletmeler için eksi bir durumdur. Dolayısı ile işletmenizi güvende tutacak ve işlerinizi en iyi şekilde koordine edecek bir  Windows sürümüne ihtiyaç duyabilirsiniz. Bilindiği üzere basit bilgisayar kullanımlarında Windows home yeterli olurken, artık Windows home kullanımı pek çok işletme için profesyonel çözümlerden uzak kalmıştır. İşte tüm bu gibi durumlar için kullanılabilecek en iyi Windows sürümü kesinlikle Windows 10 pro olmaktadır. Profesyoneller için geliştirilen bu sürüm sayesinde  başta işlerinizi en pratik şekilde yapabilir ve yine bilgisayarınızın güvenliğini maksimuma çıkarabilirsiniz. windows 10 pro satın al işlemlerinden hemen sonra bilgisayarınız zararlı yazılımlara ve bilgisayar korsanlarına karşı korunmaya başlayacaktır.

Üstelik bu son sürüm sadece bilgisayar korsanlarına karşı değil, farklı güvenlik önlemlerini en iyi şekilde sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Yöneticilerin ve personellerin işlerini  en iyi şekilde dizayn edip, şekillendirmelerine yardımcı olan Windows 10 pro yüz tanıma teknolojisi ve parmak izi okuma teknolojisi ile pek çok işletmenin kullandığı en iyi sürüm olma özelliği taşır. Kızıl ötesi görüşleri sayesinde, artık bilgisayarınıza manuel şifreleme yapmak zorunda kalmadan, saniyeler içinde bilgisayarınızın şifresini açıp,  yine saniyeler içinde bilgisayarınızı kilitleyebilirsiniz. Ama gerek bireysel kullanımlar için gerekse ofis kullanımları için mutlaka windows 10 pro lisans satın al seçeneğinden faydalanmanız önerilir. Çünkü lisans olmayan sürümler bilgisayarınıza fayda yerine zarar verecektir.

 

Windows 10 pro bireysel, kişisel cihazlar için oldukça faydalıdır. Ama bu sürüme ihtiyaç duyan daha çok kurumsal firmalardır. İşini büyütmek ve geliştirmek isteyen her işletme mutlaka windows’un son sürümünden faydalanmalıdır. Geniş güvenlik önlemlerinin yanında sizler için farklı cihazlara bağlanma fırsatı da tanır. Yöneticiler tek bir cihaz ile diğer masa üstü ve mobil cihazlarına bağlanarak, tek bir noktadan işlem yapabilirler. windows 10 satın al dediğinizde işletmeniz için yeni bir dönem başlayacaktır. Siz de artık çağın gerisinde kalmamak adına Windows  sürümüzü yükseltebilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu