advertorial

Pastam Geldi 2022 yılında Türkiye’ye açılıyor

Pastam Geldi 2022 yılında Türkiye’ye açılıyor

2021 yılında İstanbul’da hayata geçen pasta siparişi platformu Pastam Geldi, 2022 yılının ikinci çeyreğinde tüm Türkiye’de hizmet vermeye hazırlanıyor.

 

Mayıs 2021’de İstanbul’da kurulan Pastam Geldi, günden güne büyüme başarısına imza atarak İstanbul’un tüm ilçelerine hızlıca yayıldı. Pastam Geldi Kurucusu Melis Bali, “Tüm Türkiye’ye açılmak için her gün çok çalışıyoruz. İstanbul’daki ağımızı kısa sürede genişlettik.” dedi.

 

Pandemi sebebiyle online alışverişin yaygınlaştığı bu günlerde internetten alışveriş popülerlik kazandı. Bu yönde girişimler de artmaya başladı. İnternetten pasta siparişi vermek isteyen kullanıcılar ile pastaneleri bir araya getiren pazar yeri Pastam Geldi, 2021 yılı için hedeflerini tutturdu. Şimdi sırada Türkiye var.

 

Ekonomik anlamda sıkıntılı günler geçiren pastane sektörüne pozitif yönde ivme kazandırdıklarını ifade eden Pastam Geldi Kurucusu Melis Bali, “İstanbul’un köklü pastaneleriyle kurduğumuz pastane ağımızı her geçen gün geliştiriyoruz, bu değerli sektörün işletmelerine katkı veriyorsak ne mutlu bize!” dedi.

 

PASTANELER ÇOK MEMNUN

Pastam Geldi Kurucusu Melis Bali, “Pastaneler kendilerine yarattığımız iş akışı ve nakit akıştan çok memnun. Hep birlikte büyüyoruz ve büyümeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

ÖNCE ANKARA SONRA İZMİR

İstanbul’daki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken ve Türkiye’ye yayılmak isteyen Pastam Geldi’nin ilk hedefi Ankara, daha sonra ise İzmir olduğunu belirten Bali, “Sırayla gitmek istiyoruz. İlk hedefimiz Ankara, sonra İzmir. Bu güzide büyükşehirlerimizden sonra sırayla diğer büyükşehirlere açılmak istiyoruz. Tabii ki en nihai hedefimiz ise tüm Türkiye’nin doğum günü pastası için tercih ettiği platform olmak.”

 

Pastam Geldi, tüm bu hizmetlerinin yanı sıra düğün pastası konusunda da yeni evlenecek çiftlere yardımcı oluyor.

 

MELİS BALİ KİMDİR?

Melis Bali, 1995 yılında Edirne’nin Keşan ilçesinde dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşti. Genç girişimci Bali, İstanbul Aydın Ünivertesitesi Bilgisayar Programcılığı’ndan mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri programına yerleşerek buradaki eğitimini de başarıyla tamamladı.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu