advertorial

BELLA PARFÜM’DEN 5 ADET HARİKA PARFÜM ÖNERİSİ

BELLA PARFÜM’DEN 5 ADET HARİKA PARFÜM ÖNERİSİ

Parfüm seçimi yapmak ve kendinize ya da sevdiklerinize en uygun parfümü bulmak zorlanılan konulardan biridir. Çünkü parfüm her tende aynı durmaz size yakışan bir koku arkadaşınıza yakışmayabilir. Bu sorunu herkes bilir, herhangi birinin önerisi ile alınan ve hiç kullanılmayan parfümler… Bu olay hemen hemen herkesin en az bir defa yaşadığı bir sorundur. Ne yazık ki parfüm seçimi yapmadan önce detaylıca araştırmak ve bu konuda bilgilenmek gereklidir. Siz de parfüm seçimi yapmak için bu yazıyı okumaya devam ediyorsanız, Bella Parfüm sizler için 5 adet harika parfüm önerisi sunacak. İşte Bella Parfüm’den 5 adet harika parfüm önerileri…

Güçlü ve Tutkulu Erkeğin Parfümü: Versace Eros Parfüm

 

Versace Eros parfüm, Yunan tanrılarından ilham alınarak güçlü, kuvvetli bir erkek düşünülerek tasarlandı. Sahip olduğu güç sayesinde kahraman duruş sergileyen Versace Eros, kullananda bu gücü ve tutkuyu hissettirecektir. Gücü ve duygusallığı vurgulayan ve bunu en iyi şekilde hissettiren bu koku sizi büyüleyecek ve duruşunuza güç katacaktır. Gücü ve tutkuyu hücrelerinize kadar hissedecek ve bu hisse doyamayacaksınız. Üst notalarında; nane yağı, İtalyan limon kabuğu, yeşil elma bulundururken, orta notalarında; Tonka fasulyesi, Venezuella amber, ıtır çiçeği, vanilya bulundurur. Ve de alt notalarında; madagaskar, vetiver, meşe yosunu akoru, sedir, virginia sedir, atlas, güve otu bulundurur. Birbirinden farklı ve benzersiz ürünleri bir araya getiren bu koku oldukça etkileyicidir ve harika bir parfüm önerisidir.

Özgür Kadının Kokusu: Chanel Parfüm

 

Chanel Coco parfüm, piyasa sürüldüğü günden bugüne çok ses getirdi. Yıllardır dünyanın en iyi parfümleri arasına girmeyi başardı. Coco Mademoiselle, kadınsı, seksi, genç ve etkileyici olarak tanımlanır. Bu parfüm yaratılırken ilhamını Coco Chanel’in ruhundan aldığı söylenir. Modern oryantal olarak sınıflandırılan Coco Mademoiselle’in açılışı yoğun turunçgillerle gerçekleşmektedir. Kısa süre sonra turunçgiller kokusuna çiçekler eşlik eder. İlk olarak, portakallı beyaz çiçeklerin taze ve ferah kokusu ve hoş yasemin kokusu hissedilir. Sonrasında, parlak ve yapay amber kokusu sizleri karşılar. Son bölümde ise, çok tatlı olmayan fresh vanilya kokusu eklenmektedir. Bu kapanış, son derece rahat ve de etkileyici bir etkiye sahiptir. Özgür kadının kokusu diye adlandırılan bu koku kullananda rahat ve özgür bir his uyandırıyor. Siz de özgür hissetmek istiyorsanız en iyi parfümlerden olan bu parfüm önerisi sizler için en uygun öneri olacaktır.

Gucci Bloom Parfüm İle Eşsiz Uyumu Yakalayın

 

Gucci Bloom parfüm, Çin hanımelisinin pudramsı kokusu ile yasemin tomurcuklarının taze yeşil aroması ile birleşmesinden doğan bir kokudur. Gucci Bloom, kadınların ruhunda çiçek açtıran özgürlüğün, çeşitliliğin ve canlılığın bir parfümde bütünleşmesi sonucu oluşmuştur. Çiçeklere olan sevgiden ve tutkudan ortaya çıkan yepyeni taze ve fresh bir kokudur. Kullananı ve çevresindekileri çiçeklerle kaplı bir bahçeye doğru yola çıkarır. Bereket ve zenginlikle dolu, uçsuz bucaksız bu bahçeler sizlerin üzerinde eşsiz bir his bırakacaktır.

Baştan Çıkarıcı Altın: One Million Parfüm

Baharatlı ve odunsu bir koku grubunun en iyi parfümlerindendir. One Million parfüm özünde taşıdığı ihtişam ve zenginlik ile baştan çıkarıcı bir etkiye sahiptir. İçinde birbirinden farklı ve hoş kokular barındıran bu parfüm, oldukça zengin bir karışım olarak karşınıza çıkıyor. Üst notalarında; kan mandalinası, kakule, karabiber ve safran bulunur, orta notalarında; gül, neroli ve tarçın bulunur ve de alt notalarında; beyaz deri, süsen kökü, paçuli ve sandal ağacı notaları yer alır. Günlük kullanıma, özel davetlere ve gece gezmelerine sizlerin teninde kolayca uyum sağlayabiliyor.

Seksi Ve Zengin Karışım: Calvin Klein Euphoria Parfüm

Seksi, duygusal, şık ve büyüleyici sıfatlarını sonuna kadar hak eden Calvin Klein Euphoria parfüm fazlasıyla çekicidir. Calvin Klein Euphoria, oryantal koku grubuna aittir. Üst notalarında; nar, ahududu, şeftali, hurma, çarkıfelek kokusu bulundurur. Orta notalarında; siyah orkide, lotus, manolya ve alt notalarında ise; menekşe, kehribar, silhat, vanilya, maun ve misk bulundurur. Farklı bir tarza sahip olmayı seven kadınlara, içerdiği zengin ve seksi karışım ile adeta muazzam bir deneyim yaşatmayı teklif ediyor.

Bella Parfüm olarak sizler için en iyi parfümleri derledik ve 5 adet parfüm önerisi sunduk. Bu önerileri dikkate alıp en çok beğendiğiniz, kendinize veya sevdiklerinize en çok yakışacak parfümleri Bella Parfüm’den seçebilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu