Yaşam Tarzı

En İlginç Boşanma Nedenleri

 

İnsanlar evlenir ve boşanır. Doğanın kanunu bu. Ancak bazı boşanmalar gerçekten de diğerlerinden farklı ve ilginç. Bugüne kadar geçimsizlik, şiddet, ilgisizlik gibi birçok nedenden boşanan çiftlere mutlaka şahit olmuşsunuzdur. Ancak şimdi okuyacağınız boşanma nedenlerinin size de ilginç geleceğinden çok eminiz.

İşte En İlginç Boşanma Nedenleri…

1-Annesinden ayrılamayan damat

Erkeklerin annesine olan düşkünlüğünü elbette biliyoruz. Ama bu damat işi biraz abartmış. Annesine aşırı düşkün olan damat, balayına annesini de götürünce isyan etmiş ve rüya gibi başlayan bu evlilik daha 3 hafta bile bitmeden sona ermiş. Bu olay İtalya’da yaşanmış.

2-Temizlik Hastası Koca

Temizlik ve titizlik genelde kadınların düşkün olduğu konulardır. Ancak bu Alman kadının eşi aşırı temizlik hastası olunca olanlar olmuş. İnsan temizlik yüzünden boşanmaya karar verir mi demeyin. Eşiniz kirli diye evin duvarını yıkmaya kalkarsa siz ne yaparsınız? Alman kadın, 15 yıllık evliliğini kocasının bu hastalığı yüzünden bitirmek zorunda kalmış.

3- Yaş Yalanı

Evlenirken 30 yaşında olan kadın, kocasına 24 yaşında olduğunu söylemiş. Kendisini olduğundan altı yaş daha küçük gösteren kadının yalanı 10 yıl sonra ortaya çıkmış. Ancak kocası bu pembe yalanı affetmemiş ve bu evlilik de boşanmayla sonuçlanmış.

4- Muhabbet Kuşundan Al Haberi

Evde beslediğiniz muhabbet kuşundan aldatıldığınızı öğrenseniz tepkiniz ne olurdu? 2001 yılında bir kadın kocasının kendisini aldattığını evdeki muhabbet kuşlarından öğrendi. Kuşlar kadına sürekli Sabırlı ol ve Boşanmak kelimelerini söyleyince kadın şüphelendi ve yaptığı araştırmalar sonucunda kocasının kendisini aldattığını öğrenerek boşandı.

5- Önemli Olan Boyutu mu İşlevi mi?

Evlilikte cinsellik elbette önemli. Ancak adam kadını protez penisle kandırınca ve seks sırasında penis protezi kopunca bir çiftin evliliği daha hüsranla sonuçlandı.

6- 60 Yıl önceki aşk

Kadın 96, kocası ise 99 yaşında ancak kadın eşine 60 yıl önce gelen mektupları bulunca eşinden boşanma kararı alıyor. 60 yıl önceki aşk yüzünden boşanan bu çift, boşanmaya karar veren dünyanın en yaşlı çifti olma özelliğini de taşıyor.

7- Seks Önemli

20 yıl süren bir evlilikte seks yoksa sonuç ne olur? Fransa’da meydana gelen bu olayda kadın eşinin kendisi ile 20 yıl boyunca seks yapmaması üzerine boşanma davası açıyor. Hakim ise adama eşine duygusal anlamda zarar verdiği gerekçesi ile 14 bin dolar tazminat cezası veriyor.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu