Güzellik Sırları

Juvederm Dolgu: Doğru Bir Tercih mi?

Juvederm Dolgu: Doğru Bir Tercih mi?

Juvederm Dolgu: Doğru Bir Tercih mi? Derma dolgu maddeleri genellikle kozmetikçiler tarafından yüz ve boyundaki kırışıklıkları ve kıvrımları düzeltmek için kullanılır.

Juvederm Dolgu’da pek çok enjektör, özellikle sektörde yeniyken, yüzdeki belirli hedeflenen alan için hangi dermal dolgu maddesinin en iyi dolgu maddesi olduğunu sorgular. Bununla birlikte, bu kararlar alınırken hastanın anatomisi ve yaşı gibi başka hususlar da devreye girer. Tüm dermal dolgu maddelerinin eşit yaratılmadığını anlamak önemlidir. En yaygın dolgu türü hyaluronik asitten oluşan dolgudur.

Tipik olarak, bir hasta yanaklarına en az iki şırınga alacaktır. Yüzün her bir tarafı için bir tane. Çoğu hastada biraz asimetri vardır, bu nedenle genellikle yüzün bir tarafına diğerine göre biraz daha fazla dermal dolgu maddesi yerleştirilir.

Nazal dudak kıvrımları ve kukla çizgileri için hyaluronik asit dolgu maddeleri büyük ölçüde hastanın anatomisine ve cilt yapısına bağlıdır. Hastanın çok ince veya yaşlanmış cildi varsa, yüksek g-prime’li bir dolgu ağır görünebilir. Bu bölgeler anatomik olarak ağız çevresinde olduğundan ve daha fazla hareket ettiğinden, buraya yerleştirilen bir dermal dolgu maddesinin biraz esnek olması gerekir.

Juvederm Ne Yapar?

Genel olarak Juvederm, hyaluronik asitten (vücutta doğal olarak oluşan ve yaşlandıkça azalan bir madde) yapılan, kırışıklıkları dolduran ve doğal olarak daha genç bir görünüm için hacmi geri kazandıran pürüzsüz bir jel dermal dolgu maddesidir. Juvederm tipik olarak nazolabial kıvrımların (burun altından ağzınızın köşelerine uzanan kırışıklıklar ve çizgiler, aynı zamanda gülümseme çizgileri olarak da bilinir) görünümünü iyileştirmek için kullanılır.

Tamamen doğal bir dolgu maddesi olmasının yanı sıra Juvederm’i seçmeniz için 5 neden:

  1. Juvederm’in etkileri, tek bir enjeksiyonla bile yaklaşık bir yıl sürebilir! Tedaviden sonraki ilk hafta takip enjeksiyonlarınız varsa, etkiler daha da uzun sürebilir.
  2. Juvederm, bu doğal görünüm ve his için en pürüzsüz ve en doğal görünümü sağlayan dermal dolgu maddesidir. Bu, pürüzsüz tutarlılığından sorumlu olan benzersiz üretim süreciyle ((HYLACROSS™) ilgilidir.
  3. Juvederm tüm cilt tipleri ve renkleri için güvenlidir!
  4. Ayrıca tedavi öncesi alerji deri testi yaptırmanıza gerek yoktur.
  5. Juvederm tedavileri, kozmetik ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak kişiselleştirilebilir.

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu