Yaşam Tarzı

Yeni Marka Ev Robotu Kullanıma Açılıyor

Yeni Marka Ev Robotu Kullanıma Açılıyor

Teknoloji alanında kaydedilen gelişmeler ile birlikte yeni bir ürün daha satışa çıkıyor. Akıllı ev robotu Astra önümüzde ki günlerde satışa sunulacak. Astra isimli ev robotu büyük bir kolaylık sağlayacak. Matrixe ilk adım atılmaya başlanacak. Amazon tarafından dizayn edilen akıllı ev robotu Astra piyasaya sunulacak.

Alexa akıllı ev teknoloji sistemi sayesinde pratik bir şekilde kullanılabilecek. Bu robot sayesinde çok sayıda işlem basit bir şekilde yapılabilecek. Akıllı ev robotu Astra kısa bir süre sonra satıla sunulacak. Söz konusu robot sayesinde bireyler evde yokken evcil hayvanlar ve diğer detaylar tolere edilebilecek. Robotta ise en dikkat çekici özelliği ise kamera sistemine sahip olması oluşturuyor.

Akıllı Robotlar Geliyor

Amazon Alexa akıllı ev robotunu düzenlenen etkinlikte tanıttı. Çok yakın bir zamanda satışa sunulması planlanan robotlar kamera düzeneği sayesinde ev içinde gerekli olan işlemleri yapabilecek. Kamera sistemine sahip olan ev robotları bütün bireylerin işlerini bir hayli kolaylaştıracak. Akıllı robot Astra ev ortamlarında yaşanabilecek olan tehlikeli durumları sahiplerine bildirebilme özelliklerini de içeriyor.

Bu robot sayesinde milyonlarca insan evde olmadıkları zamanlarda rahatlığı da yaşayacaklar. Akıllı ev robotu evde bir devriye aracı tarzında gezebilecek ve risklere karşı da önlem almış olacak. Astra isimli robot kamera düzeneği sayesinde sahiplerine bildiride gönderebilecek. Yakın bir zamanda satışa sunulacak ev robotu Astra şimdiden merak içerisinde bekleniyor.

Ev Robotu Satışa Çıkıyor

Amazon Alexa Astra ismini verdiği akıllı akıllı ev robotlarını satışa sunmaya hazırlanıyor. Robot ile ilgili detayları da paylaşan yetkililer bu ev robotlarının yüksek segmentte fayda sağlayacağını belirtiyor. Aynı zamanda sınır dışı ortamlar için de ayarlanabilen akıllı robotlar sayesinde endişelerde ortadan kalkacak.

Astra akıllı robotlar açma ve kapama düğmeleri ile çalışma mekanizmasına sahip olacak. Kapalı konumda iken devre dışı kalan robotlar açık konumda iken çalışabilecek. Amazon akıllı ev robotlarının ilk bazda sınırlı sayıda piyasaya sürüleceğini belirtiyor. Ancak fiyatlar biraz maliyetli olarak belirtiliyor. İkinci üretimde robotların fiyatları dolar üzerinden alıcıya sunulacak.

Facebook Comments Box

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu